Skocz do zawartości

Recommended Posts

A niby czego się spodziewałeś ? To nie symulator lotu kolego...

Ma być tak jak w BC2 :P

 

a nie tu że tak wolne są samoloty ...

Musieli tak zrobić, żebyś mógł cele naziemne ostrzeliwać, no i żeby samolot dało się zestrzelić jakoś :P Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

A na zamówieniu gram.pl pisze, że już pakują i przygotowują do wysyłki :D

 

Ma być jutro albo pojutrze :)

 

A ja mam takie pytanie. W kampanię będę mógł zagrać od razu jak dostanę grę czy muszę czekać do <kiedy?>. A jak wygląda sprawa z co-op'em i multikiem. Chodzi mi ogólnie o to kiedy będzie można zagrać.

Link to post
Share on other sites

lol ty nawet dobrze w multi bc2 nie popykałeś a już się za bf3 bierzesz ...

 

W BC2 mam jakies 18h i lev11, nie duzo wiem, dosc puzno zaczolem. Gralem glownie w singla. To pierwsza gra w jaka gralem online od czasow q3a... a to bylo juz troche temu.

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

Ja postanowiłem, sobie odpuścić przez pierwsze 2-3 miesięce. Raz, ze wyjdzie Skyrim i przepadnę na parę tygodni, a po drugie poczytam recenzje i odczucia fanów, na 100% jakieś patche będą się pojawiać.

Póki co popykam jeszcze w BC2.

Choć przyznam, że korci strasznie ten nowy Battlefield.

Link to post
Share on other sites

Ja postanowiłem, sobie odpuścić przez pierwsze 2-3 miesięce. Raz, ze wyjdzie Skyrim i przepadnę na parę tygodni, a po drugie poczytam recenzje i odczucia fanów, na 100% jakieś patche będą się pojawiać.

Póki co popykam jeszcze w BC2.

Choć przyznam, że korci strasznie ten nowy Battlefield.

 

+1 :P

Chociaż trochę szkoda Back to Karkand, a na pewno jak kupię fulla bez tego to go nie dokupię. WIELKIE NIE dla DLC z 4 mapami ;p

Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanie. W kampanię będę mógł zagrać od razu jak dostanę grę czy muszę czekać do <kiedy?>. A jak wygląda sprawa z co-op'em i multikiem. Chodzi mi ogólnie o to kiedy będzie można zagrać.

 

I jeszcze mam problem jak odbędzie się instalacja i aktywacja gry. Muszę mieć konto na Origin. Instaluję grę z płyty DVD z pudełka. Wpisując klucz z pudełka. I teraz tak: jak powiąże się BF3 z dysku z programem origin i battlelog'iem ? Samo się doda do Origina ? Czy cd-key wpisuje w origin a grę instaluje z pudełka ? Sam nie wiem. Jak odbędzie się proces instalacji i aktywacji ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...