Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Przyznaje że i ja od miesiąca nie odpaliłem już BF2 ... obiecałem sobie że do czasu wyjścia BF3 wbije lvl50 :D ale chyba mi się to nie uda, nie chcę mi się grać czekam z niecierpliwością na BF3 ! i zaś się zaczną urwane nocki przez kilka tygodni :P .... ale najpierw szybki upgrade kompa ;P

Link to post
Share on other sites

Znalazłem na YT:

*UPDATE*

 

Health won't re-generate. You start with 100% health as in BF2.

 

Medic class is gone too, as you can revive people with assault weapons and others too now. It's fully customizable.

 

Oh and dogtags are customizable too, aswell as the camo/soldier(?). There are new gadgets and weapons. Such as the flashlight.

 

And kniving from the front takes 2 hits to kill, while kniving from the back requires 1.

Edytowane przez juggler
Link to post
Share on other sites

Witam!

Chciałbym tylko wiedzieć czy BF3 będzie takie samo jak BFBC2. Nie chodzi mi o grafikę (bo grafika nie decyduje o dobrej grze) tylko chodzi mi o tryb multiplayer. Mam parę pytań:

1. Czy będą klasy? (chodzi mi o perki i własne dobieranie sprzętu)

2. Czy będą duże mapy tak jak w BC2 i czy będę musiał przebiegać 2 km przez mapę żeby na końcu zostać zestrzelony przez 10 kampiących snajperów i fanom pojazdów, którzy bez nich byli by niczym (którzy w większości dominują w BC2) ?

3. Czy mapy będą się składać z dziesięcio-kilometrowego pola z poustawianymi domkami (zamiast ustalonych dróg, gdzie gracz może spotkać przeciwnika, jak w CoD) ?

4. Czy gra będzie skupiona na bliskim kontakcie z wrogiem, a nie ze strzelaniem z 200 m i nadzieją na wpakowanie 10 strzałów, które ewentualnie zabiją wroga nawet w trybie HC ?

5. Czy będą nagrody za killstreaki ?

 

Mam nadzieję, że EA i Dice nie popełnią tych błędów, ponieważ z tych powodów sukces odniosła seria Call of Duty. Gdyby te organizacje pozbyły się wymienionych powyżej błędów z taką grafiką zaprezentowaną przez silnik Frostbite 2 zarobiłaby miliardy dolarów.

 

PS Jest to moja opinia na temat BC2 i CoD. Może niektórym rozwiązanie firm EA i Dice w grze BC2 się podoba, ale ja z pewnością do nich nie należę.

Edytowane przez godlike03
Link to post
Share on other sites

A masz jakąkolwiek pewność, że tamte informacje są prawdziwe?

Nie chcę aby DICE poszło w kierunku CoD'a. CoD to zupełnie inna gra, która bez reanimacji w postaci innowacji niedługo pożegna się z żywotem gdyż od paru wersji nic nie zrobili.

Link to post
Share on other sites

Ej ludzie żeby narobić zaległośći przed BF3 zamierzam sobie za parę dni kupić BF:BC2 na PC. Jak się ma sprawa z ludzmi na serwerach? Wiele polaków, łatwo znaleźć grę? Czy można jakieś zrzuty ekranu z listą polskich serwerów itp. abym mógł zobaczyć jak ich dużo ? Z góry wielkie thx

Link to post
Share on other sites

Polskich serwerów nie ma za wiele ~15, i trudno się na nie dostać, wiecznie jest kolejka. Jeśli pisząc polskie masz na myśli ping to bez obaw, w Europie jest kilkadziesiąt serwerów z niskimi pingami. Porównując sytuację z pół roku temu to graczy jest zdecydowanie mniej, jednak jeszcze mi się nie zdarzyło, abym nie miał z kim zagrać. Do premiery Battlefield 3 sytuacja na pewno się nie zmieni, a co będzie później? Wymagania sprzętowe dadzą nam odpowiedź na to pytanie.

Wersja Classic kosztuje obecnie około 35 zł. Nic tylko brać.

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Zapraszam na serwer który wykupiłem z kumplami. 12 slotów publica na Gameservers.com za 14 dolców miesięcznie. Hardcore Mode On. Niskie pingi bo stoi w Warszawie. Chętnych do gry i do pomocy w rozkręceniu serwa zapraszam na priva :)

 

http://cache.www.gametracker.com/server_info/173.199.83.161:19577/b_560_95_1.png

Link to post
Share on other sites

Jak się podnosi apteczki i amunicję w multiplayer?

Automatycznie po zbliżeniu się do apteczki, czy paczki z ekwipunkiem uzupełniasz "niedobory". Z tym, że DICE zastosował ~10 sekundowe tury, czyli z jednej paczuszki możesz skorzystać raz na ~10 sekund.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...