Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja tak robię jak kolo jest szybszy ode mnie :D Więc szybko 3x c4 i spokojnie czekam aż się na nowo pojazd odrodzi :D

Ja nienawidzę tych debili, którzy mi kradną pojazd, jak ja wysiadam żeby go naprawić :sciana:

 

Jak jest heli to prościzna - rpg niesymetryczne i koleś leci w ziemię :D

Link to post
Share on other sites

Wie ktoś czy Karkand będzie w promocji origina -50 czy -40%? Jak tak to gdzie i kiedy :) Bo 50 zeta gdzie gra jest teraz po 59 to przesada.

Podobno dzisiaj miala byc promocja na BF3 i B2K.

 

Ja nienawidzę tych debili, którzy mi kradną pojazd, jak ja wysiadam żeby go naprawić :sciana: Jak jest heli to prościzna - rpg niesymetryczne i koleś leci w ziemię :D

Ja sie naprawiam za mapa, chyba ze musze ladowac awaryjnie. W sumie mam juz kilka serwerow gdzie siedza admini i jak widza akcje w tym stylu leci kick/ban.

Link to post
Share on other sites

http://dl.dropbox.com/u/14909412/bf3%20hellyeah.jpg

Wkraczam do bitwy panowie :P

Wie ktoś czy Karkand będzie w promocji origina -50 czy -40%? Jak tak to gdzie i kiedy :) Bo 50 zeta gdzie gra jest teraz po 59 to przesada.

Jutro ma być promocja: "Podaj w koszyku specjalny kod "ADVENT", aby uzyskać 50% zniżki na swoje zamówienie. Oferta nie dotyczy zamówień wstępnych, punktów, kart abonamentu oraz gier, BF3, FIFA 12 i Need for Speed: The Run "

Czyli obstawiam samo B2K będzie można zakupić za 25zł

Link to post
Share on other sites

Do Paypala mozesz wplacic zwyklym przelewem, ale dzisiaj juz chyba nie zdazysz Do Paypala mozesz wplacic zwyklym przelewem, ale dzisiaj juz chyba nie zdazysz

Czemu nie zdąży? Nie pamiętam, kiedy ostatnio z niego korzystałem, ale chyba nie trwa to aż tak długo? Bardziej boli wymiana waluty na paypalu, ale w tym wypadku chyba nie będzie trzeba z tego korzystać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...