Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, przymierzam się do zakupu Battlefield 3, i mam zapytanie na jakich ustawieniach mi pójdzie battlefield w multi, przy małych,srednich i dużych mapach? Będzie się dało płynnie grać(ok40fps)? Grałbym w rozdzielczości 1366x768

 

AMD Athlon x2 250

4GB ram

ATI HD 5750

 

Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem czy go kupować

Edytowane przez BumBl3Bee
Link to post
Share on other sites

Gram na przeciętnym lapku w 900p na medium z 35fps. Twój sprzęt jest lepszy, chociaż podkręcilbym nieco proca.

Taki mały update na temat samolotów, jest progres nie rozbiłem sie ani razu przez 0,5h i zestrzeliłem parę samolotów, teraz tylko heli ogarnąć bo lata się zupełnie inaczej niż w BC2

Edytowane przez misiek12_sdz
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Michael o wybacz ale ja jeszcze mam czas by wode pic.

 

Tez macie bledy w grafice takie jak np. Zamiast piasku mam widniejace obok siebie tekstury broni; momentami tekstury robia sie rozowe; braki w teksturach, ze widac niebo gdy jest sie pod ziemia lub skala; dziwne wektory robiace co im sie zywnie podoba.

 

Powiem tylko, ze nie zawsze tak mam i nie na kazdej mapie. Te bledy zaleza od mojej grafy czy w wiekszym stopniu od serwera?

 

Pytam sie bo juz zaczyna mnie to denerwowac.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Johny to w takim razie jest to wina zasilki czy wejscia zasilajacego na grafie?

 

Da sie to jakos naprawic bez wymiany grafy lub zasilki. Bo te problemy mam tylko na BF'ie. Inne gry dobrze chodza. No tylko jak odpale WoT'a to po 5 minutach od rozpeczecia bitwy komp siesam wyl i potem czekam 30 minut by moc go znowu odpalic.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Jedyny problem jaki mam to instalowanie innych języków, ogólnie jest to proste, najpierw się wgrywa główne pliki, później przy każdym update trzeba wgrywać dodatkowe pliki zajmujące kilkaset kb, i właśnie przy ostatnim update polski nie chciał mi działać i musiałem wgrać angielski, to jedyny problem jaki miałem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...