Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chłopaki, macie jakiś PLUTON w Battlefield 3 ? Przyznam szczerze, że chętnie się przyłącze, i pogram w stałej ekipie. Współpraca z obcymi i za każdym razem innymi ludźmi jest mega irytująca - najgorzej jest jeśli chodzi o czołg;/ a go preferuje :D

Mój nick bonhartt. Czekam na jakieś info od ekipy która potrzebuje dobrego żołnierza 8)

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj na Wake Island latałem z takim poje*em, że głowa mała :D Kolo odstawiał takie akrobacje, że myślałem, że zawału dostanę xD Koleś z pełnym impetem przefrunął AH-1 pod mostem :o :o No zawału bym dostał :D Najlepsze jest to, że prawie połowę bitwy to na jednym śmigłowcu zrobiliśmy :D

Link to post
Share on other sites

No w końcu multi, tylko lapek mnie wystraszył. Grałem w betę to miałem ma medium koło 30-35fps a odpalam rano na low aax0 i 800x600 a tu ledwo 30fps ciągnie. Odpalam za parę godzin i mam 70fps to dałem na medium i aax2 720p i mam ~45fps. Dziwne. A gra świetna na razie z początku trochę ciężko ale po 2h idzie już mniej więcej ogarnąć system.

Link to post
Share on other sites

Też dzisaij latałem w tunelu, niestety na końcu czekał na mnie MTB-90. Wiadomo jak to się skończyło. A tak przy okazji, naprawdę tak ciężko się lata czy tylko ja tak lamię? Próbowałem latać SU35 czy 37 i 6x pod rząd zostałem strącony a latanie littlebirdem kończy się wirnikiem w dół.

Link to post
Share on other sites

Filmik podaj bo nie uwierze

Tu jest filmik jak koleś super lata na Wake Island. Jak się dużo lata i się chce to można być dobrym 8) Na 13.33 ładnie pod mostem śmiga. Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites

Według mnie latanie myśliwcami (wszystkie dodatki odblokowane) i helkami jest łatwe. Na początku można nadziać się na problemy, ale gdy wyczuje się maszynę idzie jak po maśle.

 

Krótki filmik z pokazem moich umiejętności:

 

Link to post
Share on other sites

Krótki filmik z pokazem moich umiejętności

Może i się nie znam, ale ten filmik nie zrobił na mnie jakiegoś wrażenia :P

Co do samego filmiku to ten postprocessing - lepiej jakbyś zamiast blackoutów dał overbrighta, i jakieś zwalnianie/przyśpieszanie czasu. No i synchro ci się rozjechało trochę. Za to muzyka dość fajna :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...