Skocz do zawartości

Recommended Posts

U mnie to samo 1,5 roku grałem i było ok wszystko a od tygodnia ciągle mnie kickuje przez PB reinstal pomaga u mnie na 1-2h gry.

Kubex usuń folder od PB w katalogu z grą a potem zainstaluj i zrób update. U mnie pomaga, przynajmniej na jakiś czas. Ostatnio jeszcze przeczytałem że trzeba podnieść priorytet Punkbustera A i B w menedżeże zadań jeśli występuje problem z komunikacją.

Link to post
Share on other sites

-Jest OK

-Dobrze

-Ja pier**lę. To był T-90 a ja oddycham

-Żyję ku*wa, i to jeszcze jak.

:D%-)

 

Ogólnie jak feeling z polską wersją? Bo z tego co widziałem to w tych cutscenkach to nawet fajnie, ale w grze już chyba gorzej

 

//Toć no ja pie***lę co za forum, ciągle htmlem sypie w moich wypowiedziach :x

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem jeden z najlepszych dubbingów jakich słyszałem. Bardzo stonowane i ''dojrzałe'' dialogi. Pieprzyć to, że w co drugim zdaniu jest pospolita ku*wa ale na wojnie tak jest przecież :P W multiku dopiero rzucają mięsem np

 

Uwaga naqrwiam granat itp. :D:D :D

Link to post
Share on other sites

Ja gram z oryginalnymi dialogami w multi (polskie napisy w menu, itd.), żeby mieć klimat amerykańsko-ruski i radzieckie teksty słyszeć :P

 

Właśnie, przy PL dubbingu w multi obie strony gadają po PL? :co:

Link to post
Share on other sites

No to wiem, bo w którymś patchu mi spaprali i wszystko gadało po PL albo eng, dopiero po miesiącu ogarnąłem i miałem swoich PL a wroga org :D

 

No to jak zrobić aby gadali po rusku ? bo jak np wydaje rozkazy to po polsku gadają ruscy a jak przestawię na angielski to po angielsku ?

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ja dzisiaj z mich@elem probowalem ale jakies problemy byly. Zreszta dobrze sie w to gra z kims gadajac przez majka. Bez tego ten tryb niema sensu bytu.

 

ps. Co byscie powiedzieli o zalozeniu serwera benchmark.pl | G4G.pl cena za 32 sloty z dopiska i komunikatami w czacie od G4G.pl wynosi 96 zl, a bez dopisku i komunikatach od G4G.pl wynosi 128 zl. Tu macie linka do informacji: g4g.pl/cennik-bf3

Link to post
Share on other sites

24/7 365w roku od 4 lat xp Mumble jest o niebo lepszy od tsa, wystarczy go skonfigurować i odpalać jako admin w przypadku 7. Jest kreator do konfiguracji, samemu wystarczy tylko binda ustawic. Kiedys mielismy Ventrilo ale mumble wydal sie lepszy i na pewno tanszy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...