Skocz do zawartości

Recommended Posts

0 Października :) Mamy jeszcze 2 dni grania potem skończy się sranie po krzakach i trzeba będzie czekać :P

Ło kurde, myślałem, że dzisiaj jest 10. Zapomniałem zmienić kalendarz :)

Pograłem trochę i ogólnie mi się podoba. Szkoda tylko, że ta beta to jeden wielki festiwal bugów i lagów.

Link to post
Share on other sites

Mi jakoś ten B3 nie przypadł bardzo do gustu :/ Pograłem w tedy w piątek trochę i już mi się później nie chciało :P Może jeszcze troche jutro pogram żeby nie żałować :) Ale ogólnie więcej się po tej grze spodziewałem :/

↑ this

Im więcej gram w betę, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że ta gra to będzie niewypał na miarę moha

Gra poważnie cierpi na ogromną ilość campienia, a 90% kili to przypadek na zasadzie "biegłem gdzieś i akurat zauważyłem kogoś, kto był odwrócony plecami". 3/4 teamu czeka na samolot/heli, tylko po to żeby walnąć nim w drzewo. Caspian jest mapą zbyt rozległą i większość czasu spędza się na bieganiu, jednocześnie mając nadzieję że po drugiej stronie mapy nie ma 30 sniperów siedzących w krzakach.

Detekcja trafień woła o pomstę do nieba.

Tak, wiem "to tylko beta", ale taka sama sytuacja była z mohem - EA ciągle mówiło że błędy poprawili, gra wygląda zupełnie inaczej itd. a wszyscy wiemy jak wyszło.

Link to post
Share on other sites

Caspian jest mapą zbyt rozległą i większość czasu spędza się na bieganiu, jednocześnie mając nadzieję że po drugiej stronie mapy nie ma 30 sniperów siedzących w krzakach.

true true 64 osoby na serverze czolgi samoloty i inne cuda na patyku a taka nuda :D nic sie w tej grze nie dzieje :D jest plytka i plaska jak nalesnik

 

wiecej akcji jest na mp_array (najwieksza mapa w BO) grajac w 6 osob niz na caspian boorder w 64

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

Ja Ci się chłopie dziwie, że w ogóle to gó**o, crap, shit, pomyje raczyłeś tknąć, a w ogóle to aż dziw, że wyłączyłeś COD'a :o

Największy obecnie problem sceny BFa - "Nie podoba mu się bf? FANBOY CODA!!!!!111111"
Link to post
Share on other sites

Diabełek ten na ramieniu: nie warto.

 

W Bad Company 2 nabiłem nieco ponad 600 godzin. W Battlefield 3 wytrzymałem niecałą godzinę. Odrzucił mnie nazbyt efekciarski Frostbite 2.0, zwłaszcza filtry sprawiające, że obraz jest "zielonkawy". Wodotryski wzbiły się ponad to co w silniki dla gry wieloosobowej najważniejsze, mianowicie przejrzystość [np. silnik Id Tech 5].

Link to post
Share on other sites

Ujemny zacnie prawi. Generalnie wszystko co jest dalej niż 50 metrów to jedna wielka biała plama.

To + ilość camperstwa...ehhh sami się domyślcie. Ostatni naprawdę grywalny fps od EA to BC2 i mam wrażenie że bf3 tego nie zmieni. Czy gra się sprzeda w dobrej ilości? Zapewne tak. Czy przetrwa przynajmniej rok? Watpię. Po 1 - serwery można jedynie kupić, czyli w praktyce żadnych klanówek/sparingów/treningów. Po 2 - błędy. "OMG ALE TO TYLKO BETA TY FANBOYU CODA!!!!11111". Tak, to tylko beta, tak samo jak MoH też był tylko betą - gra wyszła, EA ciągle opowiadało że gra wygląda zupełnie inaczej, a jak się okazało błędy zostały. Po 3 - gra nuży. Niby jest 64 graczy, niby są pojazdy, ale przynajmniej ja cały czas miałem wrażenie że cała akcja rozgrywa się w innym miejscu. Mapy są za duże (Baspian Corder NIE będzie największą mapą), wielkością podobne do tych z gry MAG, tyle że tam jest 256 graczy i gra się naprawdę fajnie.

Jeżeli i mw3 i bf3 okażą się failem (a na to się zanosi) oficjalnie kupuję xboxa/playstation, oznajmiam pc gaming martwym i zaczynam grać w gearsy/killzona.

Link to post
Share on other sites

Generalnie wszystko co jest dalej niż 50 metrów to jedna wielka biała plama.

Fajnie masz się w doma :sciana:

Ja rozumiem, że brakuje Ci grafiki z CS'a, gdzie na kilometr widać tak samo dobrze jak na kilka metrów, ale to nie znaczy, że w grze która wyszła 10 lat później ma być tak samo :P

 

Co do camperstwa - wina graczy, nie gry ;) Mnie to aż tak nie przeszkadzało, jak GL w MW2 lub G18 Akimbo :P

Link to post
Share on other sites

Przecież oprawa wizualna, zasięg i ostrość obrazu w Battlefield 3 nie ma się nic, a nic do rzeczywistości. Nie chcesz mi powiedzieć, że stojąc na początku drogi nie jesteś wstanie określić, czy 200-400 metrów przed tobą idzie kobieta, czy mężczyzna [nie w deszczowy, czy śnieży dzień]? Polecam "wypad" do znajomego mieszkającego w wieżowcu, minimum 9 piętro. Możliwości ludzkiego okna są... nieocenione.

 

Eszii ma 100% racji.

czas miałem wrażenie że cała akcja rozgrywa się w innym miejscu

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Tu nie chodzi o grafikę z CSa, tylko o widoczność jak w każdej innej grze + real life. Camperstwo fakt, wina graczy. Chwila...grałem właśnie w bf2, też na 64 graczy i zgadnij ile osób siedziało ze snajpą w krzakach

ZERO

 

 

Co do MW2 - zgadzam się i dlatego w tą grę też nie gram :)

Póki co zostaje CoD4, BF2 i nadzieja że CS:GO (btw, betatesty mają być w październiku) nie stanie się kolejną ofiarą developingu w stylu "Zróbmy CoD-killera!", bo to co się dzieje teraz w branży fps można porównać do sytuacji mmo po wyjściu World of Warcraft. Wszyscy chcieli zrobić wowkillera, w efekcie czego gry zaczęły wyglądać tak samo.

 

Co do MAGa - zaraz po premierze było sporo serwerów z 256 graczami ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...