Skocz do zawartości

Recommended Posts

Panowie, RKM T88, M60 czy MG36 najlepszym karabinem medyka? Nie mogę się zdecydować. Niby każdy ma swój atut.. MG36 sybkostrzelność i celność, M60 obrażenia i celność, TKM T88 niby pośredni obydwu, ale jednak słabiej niż każdy z nich.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście że kolimator, ale zwykły, nie x4, bo celność i tak jest - na Port Arica pierwsze MCOM'y z dołu ściągnąłem kilku snajperów ze wzgórza :)

 

A nie x4, bo przy rozróbach z biodra jest niecelnie, a x4 robi za duże powiększenie :D

Link to post
Share on other sites

Panowie, RKM T88, M60 czy MG36 najlepszym karabinem medyka? Nie mogę się zdecydować. Niby każdy ma swój atut.. MG36 szybkostrzelność i celność, M60 obrażenia i celność, TKM T88 niby pośredni obydwu, ale jednak słabiej niż każdy z nich.

Bardzo długo grałem T88 z kolimatorem, dopiero wczoraj zacząłem na poważnie używać M60 również z celownikiem, tak samo MG36. Wadą tych dwóch ostatnich jest magazynek na tylko 100 pocisków + 100 w zapasie. T88 ma 200 + 200 i waląc full-auto nie musisz się przejmować brakiem amunicji. Mam też wrażenie, że T88 jest stabilniejszy, ma mniejszy odrzut. MG36 ma chyba trochę inny celownik kolimatorowy - coś jakbyś patrzył przez lunetę, nie widzisz nic po bokach.
Link to post
Share on other sites

I właśnie przede wszystkim celowniki to moje zmartwienie. Standardowa muszka w T88 jest dla mnie bardzo wygodna. Nie chciałem ładować kolimatora ani ACOGa, bo z tej serii dodatków mam poszerzone działanie apteczki, której używam bardzo często. Celownik standardowy w M60 to koszmar. Strasznie mało widać i w ogóle człowiek gubi się, gdzie dokładnie skupi się ostrzał. W MG36 wbudowamy jest pseudo kolimator, ale strasznie kryje on boki. Może i przy próbie ściągania z większej odległości jest to dobre (choć bez przybliżenia), to mierząc z bliska kiedy wróg jest w ruchu to automatycznie nie ma szansy dobrze podążyć za potencjalną ofiarą.

I tak właśnie powstał dylemat. Wybrać szybkostrzelność, obrażenia, czy dobre celowanie.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście że kolimator, ale zwykły, nie x4, bo celność i tak jest - na Port Arica pierwsze MCOM'y z dołu ściągnąłem kilku snajperów ze wzgórza :)

 

A nie x4, bo przy rozróbach z biodra jest niecelnie, a x4 robi za duże powiększenie :D

Przesadzona jest celnosc niektorych broni, mocno przesadzona. Mialem nie raz sytuacje ze typa ze snajperki sciagnac nie moge a on mnie z saiga albo z xm8 rozwala.

Link to post
Share on other sites

Dobra chłopaki, zdradzę wam, że piszę mini-recenzję Bad Company 2. W związku z tym mam prośbę o pomoc w kwestii kampanii. Przeszedłem grę dwa razy (z chęcią przeszedłbym kolejne kilka :) ), zasadniczo rozumiem fabułę, wiem o co chodzi, ale nie chcę napisać żadnej bzdury. Chciałbym, żebyście pomogli mi uporządkować wszystko po kolei: od operacji Aurora do zabicia Kirylenki w powietrzu. Mogę na was liczyć? Pomocnym dam pochwały i wymienię ich w recenzji. :D

Link to post
Share on other sites

heh spoko, mogę coś pomoc , sam zacząłem pisać recke mw2 vs bf co lepiej kupić , ale projekt na razie odszedł w nie pamięć bo mam matury ustne plus potrzebuje kogoś by mi powiedział czy w ogóle nadaje się na recenzenta

Link to post
Share on other sites

Tak więc uporządkujmy to sobie:

 

1. Operacja Aurora - Amerykanie wysyłają dwie czteroosobowe drużyny do Japonii celem przejęcia naukowca-dezertera. Pierwsza drużyna ginie, druga ucieka okrętem podwodnym, ale zanim dostają się do środka spłukuje ich fala wywołana bronią skalarną na lądzie. Naukowiec miał przy sobie jakąś część innego egzemplarza tego urządzenia? Wśród poległych znajduje się Thomas Wyatt, ojciec Jamesa Wyatta (agent Aguire).

 

2. Zimna wojna - to już czasy współczesne. Kompania udaje się do Rosji, żeby odbić tego kolesia, którego zabija Kirylenko? Co to był za gość? Skąd w tym miejscu broń skalarna, która okazuje się jedynie atrapą?

 

Na razie tyle, zaraz będziemy analizować dalej. :D

Link to post
Share on other sites

mcgire się nazywał ten koleś który zdradził swój kraj i który został zamordowany przez kirylenko , jest to wnuk tomasa wyatta który zginął wtedy na tym okręcie podwodnym , dowiedział się ze oni zostali tam wtedy wysłani na pewna śmierć poczuł się zdradzony przez swój kraj i chciał go zniszczyć. bron skalarna w którymś momencie wojny została wykradziona i i zaginęła , odnalazł ja dopiero nasz bohater na tej pustyni. nie wiadomo jak się tam znalazła.a atrapa to nie wiem może to miała być pułapka?/ cześć intrygi uknutej przez kirylenko zęby zając kompanie przez jakiś czas , nie pamiętam dokładnie

Link to post
Share on other sites

Bo nie gram już w to i zastanawiam się czy by nie sprzedać :D

http://www.spamik-lol.yoyo.pl/forum/images/smilies/papiez.gif

WTF, to grzech? xD

Grzech nie, ale nie kryję, że jestem zaskoczony, bo gra jest zdaniem moim, i nie tylko moim fenomenalna i będziemy w nią grać co najmniej do premiery nowego CoD'a i MoH'a. :D
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...