Skocz do zawartości

Recommended Posts

Odkryłem jedną nową rzecz po nowym paczu. Mianowicie świetny bug. W pewnym sensie nie da się respić. Respiąc się na jakimś punkcie, osobie lub w pojeździe, nie znika mi ekran śmierci. Jestem w grze, gracze mnie widzą, ale ja grać nie mogę, ani ruszać myszką. Wciskając ESC widać, normalny ekran jaki jest podczas gry, broń, itd. Ja widzę normalny ekran po zrespieniu, ale w tym małym okienku w lewym dolnym rogu, wygląda to tk, jakbym patrzył na kogoś, ale to jestem ja. :P


Panowie, jest jakaś większa różnica pomiędzy W7 a W8 w działaniu Bf4? Bo kusi mnie kupić tą aktualizację do W8, ale nie wiem, czy warto.

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

Ale nie radzisz sobie w ogóle, nie idzie Ci lepiej niż wcześniej? :P

Ja im dłużej grałem, tym lepsze te wyniki ugrywałem, a na początku to nie grałem kompletnie nic, w podboju na 800 ticket'ów nie mogłem ugrać 2000 punktów, teraz już lepiej aczkolwiek nadal co niektórym osobom lizę pięty, i są rundy mega słabe. Ja jak mówiłem już wcześniej, gram na łodzi, która jest masakrycznie OP, dlatego i ja tam ogarniam fajne wyniki.

 

BTW. W BF4 idzie mi już lepiej,  ale za to dalej mam problemy z poprawnym składaniem zdań.

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

0 hp nowy bug po patchu. Taka osoba ma zazwyczaj poniżej 25 HP.

Caly magazynek nie trafiasz w gościa. Jeśli masz hamulec wylotowy wzrasta diametralnie rozrzut pocisków. Bez tego i tak jest znaczny.

Polecam strzelać krótkimi seriami i kontrolować recoil. Najlepiej wejść na serwer jakis pusty lub esla nie rankingowy z kolega i popatrzeć jak zachowuje się broń i kule.

Full auto nie jest takie celne niestety. Mowa o broniach medyka i technika bo tylko w nich mam doświadczenie.

 

Link to post
Share on other sites

Kz3Ko, jak chcesz ułatwić wszystkim życie u jak najbardziej wszystko przyśpieszyć, to wrzuć WSZYSTKO co wydaje Ci się stosowne już na początku.

Tak, błąd PB będzie niesamowicie pomocny, tak samo jak aplikacje w tle, PB gryzie się chociażby z Procexpem, nikt nie wie dlaczego.

Link to post
Share on other sites

Wiem, wiem, miałem nadzieję, że ktoś też coś miał z PB, i może naprawił to w ten, czy inny sposób. Nie ważne. W moim przypadku PB po prostu nie było. Wczoraj grałem, było okej, dzisiaj nie dałem rady. Nie wiem, jak to się stało, bo nic nie grzebałem, odpaliłem pliczek pbsvc.exe z folderu gdzie mam Battlefield'a zainstalowałem, i jest okej.

 

Nawiasem mówiąc jestem niezmiernie ucieszony z tego, jak ta gra działa na Win 8.1. Oczywiście chodzi mi tylko o klatki, bo nadal nie mogłem zabić graczy przebiegających 10 metrów obok, ale mniejsza.Teraz już dropy klatek są rzeczywiście sporadyczne, jest stałe 60, z drobnymi dropami do 57. Jedyne co, to na Szczytach Gulin z nawałnicy fps spada w okolice 45, ale, że ja na tej mapie grałem może jakieś dwa razy, nie ma problemu.

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

W nosie to mam, nie daję rady wbić na żaden serwer, ciągle wyskakuje błąd "Rozłączenie z grą: nie udało się dołączyć do serwera" a jeśli już wejdę, to po jakimś czasie mam crash'a, że "Program przestał działać". Na razie chyba trochę odpocznę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...