Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ahhh ten charczący przesterowany na maksa dźwięk. Co za zryty łeb to wymyślił? Potem dzieci się spuszczają nad kwadratem lecącym z głośników.

Target audience jest zadowolone=Wincej hajsu=kontynuowanie takich praktyk.

TA dostaje orgazmu gdy wszędzie są eksplozje i pierdzące dźwięki, popadają w śpiączkę gdy nic się nie dzieje przez dłużej jak 45s.

Link to post
Share on other sites

AAA.

To czekam cierpliwie do 17tego.

 

Mam pytanie to bardziej obeznanych w działaniu tego origin.

Mam grę kupioną w UK i mieszkam w Uk.

Jak wiadomo orygin został zrejonizowany.

Czy jeśli by ktoś w PL zalogował się na moje konto i kupił premium do bf4, to by mi to hulało w UK?

Edytowane przez raf77
Link to post
Share on other sites

ja posiadam premium wraz z edycją przedpremierową i raz pobrało mi dodatek i teraz gdy odpalam origin to też chce mi pobierać dodatek ale wyrzuca błąd :D jak to naprawić czy coś? i w informacji o grze mam 2 dodatki jeden to ten co premiera była wczoraj a drugi 17 :D

 

Próbowałeś opcji "Napraw Instalację" w Origin?

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie. zaraz spróbuje ;p tylko mnie to nie przeszkadza ;p origin widzi dwa te same dlc i jedno pobrał a drugie znów próbuje czy coś ;p dam znać jak naprawie instalacje

Nadal jest to samo :) naprawiałem nawet DLC z premium gdzie pisało wczesniejszy dostep pozniej chcialem to drugie to samo dlc naprawic te tak jakby co ma byc 17 grudnia i wyrzuca błąd :) ale trudno grać da się grać wiec nie przeszkadza mnie to

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

Ciekawe czym to jest spowodowane ? Przeinstalowałem już grę kilka razy, zmieniałem detale, rozdzielczość, taktowanie proca i dalej to samo. Chyba konfiguracja sprzętowa nie ma na to wpływu. U mojego brata na i7 i GTX 770 jest to samo, u kumpla na 2x GTX 760 również....

Nie będę przecież formatował kompa bo wszystko mi działa oprócz BF4 ;)

Edytowane przez lor3ddr8d
Link to post
Share on other sites

Dziś rozmawiałem z kolegą w pracy który ma BF4 na PS4, i te same problemy zanikający dźwięk i wyłączająca się sama gra :)

Byłem pewny że na konsolach nie ma tego problemu a tu taka niespodzianka :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...