Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Ja zarzuciłem pomysłem do BF3, okazało się że nikt potem nie grał , więc po co takie inwestycje dawać , skoro nikt z tego potem nie korzysta

 

A gracie jeszcze w 3 na tamtym serwerze?  czy do tej pory już nikt nie korzysta.

 

W sumie szkoda że to nie wypaliło myślałem że jest więcej zapaleńców BF na benchmarku :P 

Link to post
Share on other sites

Gra ma jeszcze kilka błędów mniej i bardziej denerwujących, najbardziej poważnym jest gdy "Program przestał działać" czy to multiplayer czy to singleplayer, póki co nie poprawili tego za bardzo na ale cóż, mają w zamian dać nam jakiś śmiechowy celownik, który był dostępny tylko dla Dice.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/news/view/dziekujemy-za-wasze-wsparcie-i-wyrozumialosc/

 

 

Ja gram w czwartą część, jeśli chciałbyś zagrać razem to mój nick na Originie - InvaSkill

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

W piątek zakupiłem sobie cyfrową edycję Battlefielda 4.

Jednak jak do tej pory nie udało mi się zalogować do trybu multiplayer ... może inaczej gdy pojawiam sie na mapie trwa to raczej 5-10 sekund jak gra wyautuje mnie do pulpitu.

Nie mam pojęcia co jest grane bo podczas obserwacji pingu w sesji pierwsze był stabilny wahał się od 68-62 ,a w sesji 2 wahał się od 50-52.

Połączenie internetowe też nie pasowało by mi z tego względu że jakość złącza [wi-fi] jestod 99-100 % ,a moc sygnału rzadko schodzi poniżej 70 i trzyma się w widełkach [70-75].

Dodam jeszcze że trybie kampanii [single player] ustawienia automatyczne narzucają tryb grafiki wysoki więc to chyba nie powinna być wina sprzętu ? :o 

Tym bardziej że w singla mogę grać godzinami ,a multi wywala w sekundę.

Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem ?

Proszę o pomoc bo już nie wiem nawet gdzie szukać rozwiązania.

 

 

W razie w mój sprzęt 
Intel Core i7 CPU 870 @ 2.93GHz

8192 MB ramu

Radeon HD 7970

Płyta główna p55-ud3l Gigabyte

Link to post
Share on other sites

Ten sprzęt  pozwoli ci spokojnie  grać w multi   w ultra detalach   i w ful hd    czasem tylko   możesz wyłączyć msa  przy większych mapach  jak możesz to podkręć trochę jeszcze tego procka przynajmniej na 3.6-3,8ghz  co znacznie zwiekszy wydajność we wszystkich grach . Podłącz  przez  kabel  kolega też ma przez wifi   i ma wielkie problemy z pingami   tzn    strasznie mu skaczą  od 20ms do 400ms  i go wywala co chwile podłączył kabelek i ma spokój :)  zresztą ja też  to samo zrobiłem i zero problemów

Link to post
Share on other sites

Ten sprzęt  pozwoli ci spokojnie  grać w multi   w ultra detalach   i w ful hd    czasem tylko   możesz wyłączyć msa  przy większych mapach  jak możesz to podkręć trochę jeszcze tego procka przynajmniej na 3.6-3,8ghz  co znacznie zwiekszy wydajność we wszystkich grach . Podłącz  przez  kabel  kolega też ma przez wifi   i ma wielkie problemy z pingami   tzn    strasznie mu skaczą  od 20ms do 400ms  i go wywala co chwile podłączył kabelek i ma spokój :)  zresztą ja też  to samo zrobiłem i zero problemów

Niestety Chodzi o to że wszystkie gry na multi mi działają typu far cry 3 lub assassins creed 3 tylko w battlefield 4 mam taki problem że po 10 sekundach mam out : ( 

A nie mam możliwości podłączenia się przez kabel gdyż router jest piętro wyżej na drugim końcu domu.

Już nie wiem o co tu może chodzić.

Link to post
Share on other sites

I sprawdź inne gry mutliplayer 

 

 

 

Wybacz, nie przeczytałem dokładnie. To wina gry, nie Twojego internetu (wszystkie inne gry działają..) 

Czyli co by było zalecane reinstalacja ? Czy też może od razu pisać do origina czy gdzie to tam oni mają dział reklamacji .

W prawdzie przy pierwszej instalacji za brakło jednego pliku .. więc i może teraz czegoś konkretnego gdzieś brakuje .

W końcu na marginesie inni w to grają czyli ja też powinienem móc.

Spróbuje rozwiązać jakoś ten problem jeżeli się uda to się odezwę co jak i gdzie było na nie.

 

EDIT//EDIT

Problem dalej występuję pomimo podpięcia sprzętu przez kabel do routera neti.

Edytowane przez Rusputin316
Link to post
Share on other sites

Ja nawet czasem mam problem z kampanią, chce pograć na singlu a tu "Program przestał działać..." Dzisiaj nawet misja się nie wczytała do końca i już error...

Multi jakoś chodzi, czasem jest kick ale nie tak często jak singiel. To problemu po stronie producentów, więc trzeba czekać na jakiegoś patch'a

Link to post
Share on other sites

Wszelkie pytania, problemy, solucje związane z BF3 proszę kierować do mnie na battlelogu BF3 Polish Support lub na nowej stronie supportu EA Polska.    

                                               Dziękuje za wyrozumiałość i życzę miłej gry :

                                                                       IIISkiIIZeroIII

Link to post
Share on other sites

@up

napisz co już zrobiłeś żeby rozwiązać ten problem to to wykluczymy i spróbujemy coś nowego.

 

Na początek wejdź w origin naciśnij prawym na gre i wybierz "napraw instalacje" 

 

Zaktualizuj Punkbuster.

Link to post
Share on other sites

Takie mam przemyślenia co do bf4.

Niedopracowana gra.

Zainstalowałem sobie bf2.

Na full bez vsync do 160fps.

Gpu load 96%

Z vsync stałe 60fps.

Gpu load 75%.

Czyli tak jak być powinno.

Obraz super płynny, zero zacięć.

Bf4

Ustawienie high, bez vsync do 140fps

Gpu load 98%, czyli ok.

Vsync on, fps 54-60, zaciecia.

Gpu load 55-60% !!!!

Czyli gra nie wykorzystuje karty aby utrzymać te stałe 60fps chociaż ma spory zapas mocy. !!!

 

Ps.

Nie ma znaczenia czy ustawienia zmieniamy w grze, w catalyst czy w radeonpro.

 

Edytowane przez raf77
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...