Skocz do zawartości

Orginalny Klucz Win 7 ,ale brak płytki :(


Recommended Posts

Skontowni. :pajac:

 

Ciężko jest znaleźć kopie 1:1. Mi się uszkodziła płyta i nie znalazłem do tej pory kopii oryginalnej, a już chyba ze wszystkich źródeł pobierałem.

Trzeba by poprosić kogoś co ma oryginalną płytkę żeby zrobił .iso i nam upnął gdzieś. :D

Edytowane przez Sony156
Link to post
Share on other sites

Właśnie do nich dzwoniłem,ale nie mam paragonu i nie pomogą :(



Ale mam jeszcze jedno wyjście kolega ma oryginalnego Win 7 Ulimate x64.Zaś mój klucz jest do wersji Win 7 Home Premium 32bit i widziałem, że można przerobić płytę ze wszystkie wersje będą się pokazywały przez usunięcie ei.cfg tylko czy będę miał, wtedy wersje 32bit ? Czy będzie tylko wersja 64bit i wszystkie wersje ?

Link to post
Share on other sites

Przy instalacji z dowolnej płyty z Windows 7 nie wpisujesz klucza podczas instalacji, w następnym okienku pokaże się lista z wyborem systemu do zainstalowania, wybierasz swoją wersję i po instalacji uzupełniasz system o swój klucz, pozdrawiam ;)

 

Metoda sprawdzona, robiłem tak ze swojego nośnika Windows 7 HP Upgrade i Windows 7 Pro

Link to post
Share on other sites

A ok ,ale czy posiada też 64x i 32bit ? Tak jak AIO ?

Ale zaraz musiłeś miec jakoś zmodyfikowną tą płyte bo po co by była ta sztuczka z usunięciem ei.cfg.(tylko nie wiem czy wtedy mam też 64 i 32bit)I jak że np sprzedają wersje Home premium a na płycie są wszytkie wersje.

Edytowane przez Kubba_45
Link to post
Share on other sites

na 64 bit są wersje 64 bit na 32 bit są wersje 32 bit ;) Muszisz sobie tylko płytkę od kogoś skąbinować, a jak instalujesz z wersji upgrade polecam przeczytać: http://kopalniawiedzy.pl/Windows-7-czysta-instalacja-aktualizacja,8901

 

płytki nie były modyfikowane, oryginał ze sklepu ;)

Edytowane przez msvista
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...