Skocz do zawartości

Catalyst 10.1


Gość DANNY_79

Recommended Posts

Gość DANNY_79

O GTA się nie wypowiadam, bo nie gram i nie znam się na tym (ale ciekawa sprawa, że po zainstalowaniu oficjalnej łatki pl program się wywala, a próbowałeś poszukać po forach GTA?, pewnie ludziska mają podobne problemy).

 

Co do CCC w ver Pl, to na bank nie ma ona wpływu na zachowanie tej gry (ba CCC możesz w ogóle nie mieć zainstalowanego). Jeśli już koniecznie chcesz mieć CCC w PL musisz pobrać same drivery, a potem w dziale "Individual Catalyst Components" na stronie http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx wybrać "Optional Language Packs for Catalyst Control Center" i oddzielnie CCC zainstalować z odpowiednim językiem.

powodzonka

Link to post
Share on other sites
Nigdy nie usuwałem sterowników bo pisze że nie trzeba. Więc nie usuwałem.

To może dlatego tak mogło być z językiem.

W nowym CCC po włączeniu setup są dwie opcje do wyboru odinstaluj stare sterowniki lub instaluj.Jeśli wybierzesz ta pierwsza CCC odnajdzie wszystkie staroci i będziesz je mógł odinstalować.A odinstalowanie starych sterów TO PODSTAWA ! Może powodować rożne przygody.

 

Jeśli już koniecznie chcesz mieć CCC w PL musisz pobrać same drivery, a potem w dziale "Individual Catalyst Components" na stronie http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx wybrać "Optional Language Packs for Catalyst Control Center" i oddzielnie CCC zainstalować z odpowiednim językiem.

 

Nie trzeba nic oddzielnie pobierać na stronie ze sterami jest biała ramka gdzie wybierasz języki ,domyślnie jest English zmień na polski i już.

Link to post
Share on other sites

Ja tak robiłem wiele razy że wybierałem i nie było. Ale dobra mniejsza o większość ;p Ide spać informatyka rozwala człowieka bo dniu pracy i robieniu codziennie tych samych złomów !! Ludzie nie potrafią zrobic formata i instalacji ?? Po polsku piszą ale praca to praca. Ale i dizęki za wytłumaczenie. Koniec tematu.

Do Zamkniecia elo

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...