Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Pani od informatyki kazała przynieść zas**ną pracę domową na pendrive'ie.

Przyniosłem podłączyłem i wyskoczyło "Czy chcesz zainstalować nowe urządzenie". Dałem dalej, a później wyszukaj w sieci. Po kilku minutach oznajmiło mi, że nic nie znalazło i SIĘ ZACZĘŁO!

Pendrive'a wszystko przestało wykrywać. Nic go nie znajduje. Sprawdzany na 10 komputerach i konsoli. Nic!

PROSZĘ O POMOC bo mnie zaraz szlag jasny trafi!

Mam tam ważne dane i dokumenty, które lepiej, żebym odzyskał.

Mój system to Windows 7  - w szkole (niech się spali przy najbliższej okazji razem z tymi porąbanymi komputerami z ery kamienia łupanego!) był XP.

 

Pozdrawiam i liczę na Was.



Sprawdzałem rejestry i wszystko w porządku.

W menadżerze urządzeń nic nie wykrywa. Nie mam nawet tego urządzenia wykrytego wcześniej, żeby usunąć. Nic.

Czysto. Pendrive się rozpłynął!

Pomocy!



Jakiś pomysł jak odzyskać dane?

Edytowane przez oskarsom
Link to post
Share on other sites

Sprzedałem kilkanaście takich pendrive'ów... połowa wróciła :P Więc to nic dziwnego, że się zepsuł ;)

Ale on działał. Nie było z nim problemu. Dopiero ten porąbany komputer ze szkoły chciał zainstalować automatycznie jakieś stery, żeby go otworzyć i d*pa.

 

 

Spróbuj podłączyć pod linuxa, jeśli go wykryje to może dasz radę odzyskać dane jakimś programem, jeśli nie wykryje to nic nie zrobisz;p

Ok. Wypalam Parted Magic.

 

Sprawdzałem przez Parted Magic.

Nic. Du*a. Zero. Dno.

POSRANA INFORMATYKA W SZKOLE! NIE DOŚĆ, ŻE NICZEGO NIE IDZIE SIĘ NAUCZYĆ TO JESZCZE STRACIŁEM WSZYSTKIE STARE DOKUMENTY, ZDJĘCIA, SAVE'Y I PLIKI!

Link to post
Share on other sites

mam to samo tylko z dyskiem przenośnym. z dnia na dzień d*pa. nie widzi go nic. a dioda się świeci...

Spróbuj go wyjąć z kieszeni. Bo często psuje się sama kieszeń do dysku. Podłącz go bezpośrednio w kompie (SATA), lub w innej kieszeni.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...