Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam :)

Od 5 lat posiadam telefon Sony Ericsson K810i służy mnie bardzo dobrze,ale czas na nowy,i chciałbym zakupić smartphone z systemem operacyjnym android do 400zł(Więcej też może być ale tylko na raty sklep AGD),interesuje mnie dobry telefon,mam pare na oku Sony Xperia Tipo,Motorola Defy Mini,Samsung Galaxy Xcover,Samsung Galaxy S3 Mini...

Jeżeli wy macie jakieś do zaoferowania,dobre telefony,nie mam nic przeciwko :) ... 

Link to post
Share on other sites

Używane telefony też akceptujesz ? Bo za 400 zł nic porządnego nie dostaniesz.


Z używanych to Lumia 710

http://allegro.pl/nokia-lumia-710-stan-bdb-komplet-gwarancja-bez-sim-i3010484877.html

 

Jak nie interesują Cię używane telefony z z podanych przez ciebie najlepszy będzie S3 Mini ale za 400 zł raczej go nie dostaniesz. Jeżeli istnieje możliwość zakupu S3 na raty w sklepie to ten telefon będzie mega okazją. 

 

 

Pozdro 


PS : Tutaj masz porównania :

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/6275/5883/6689/0/

Link to post
Share on other sites

Te do 400zł to chodziło mnie o allegro tam zawsze tanio,a jak więcej to do 800 zł raty/bądż telefon z sieci np.za 1zł i abonament itp...

Podaje konkrety :

Budżet do 900zł(Raty)...

Używane nie bardzo,wole nowe,

Ostatnio S3 mini kosztował 939zł w sklepie agd,

Interesuje mnie też Samsung Xcover 719zł,

A z niższej półki Motorola Defy Mini 399zł,

Link to post
Share on other sites

Allegro tez oferuje opcje zakupu ratalnego. Wspierane jest to przez Bank Alior. Jesli masz jakas umowe o prace zajmie Ci to 10 minut. jesli nie to popros kogos z umowa. korzystalem. Oprocentowanie takie jak wszedzie indziej takze warto.

Link to post
Share on other sites

Byłem dziś w centum handlowym więc,stwierdzam nie mają takich dobrych ofert,

Zostaje jeszcze sieć Play bo mam numer na kartę dobre 4lata,i chciałbym zachować numer i wziąć telefon ale jaki(Android lub Windows Phone) Spodobał mi się HTC Windows Phone...



Witam,zmieniłem zdanie więc dużo kasy nie chce stracić po co drogi jak można tańszy :),

porównywałem sobie telefony,średniej półki z androidem na allegro i lepiej wychodzi sony xperia tipo  z galaxy y,wave y,defy mini,lg l3,sony wygrywa a za tanie pieniądze można kupić,oczywiście nowy,używka też może być dobrym stanie za pobraniem wysyłka,co wy na to...?



Odświeżam ;)

Edytowane przez Wojownik616
Link to post
Share on other sites

Ten argument z bateria to jakas sciema w tej aukcji z tipo;p ze niby nie mozna przesylac bateri bo traktuja jako explosive. hehe dobre;] to ja chyba do tej pory dostawalem paczki z bomberpost bo jakos baterie tez szly

Edytowane przez silentpa100r
Link to post
Share on other sites

A wiesz coś o tym czy mają za granicą,blokade stałą blombe,czy można zmienić?



Witam,dostałem i kupiłem telefon Sony Xperia Tipo,jestem niezadowolony z jednego powodu blokada Simlock,i chciałbym na sieć Play,czy ktoś umie odblokować sima,proszę,dam kod na gre PC NFS The Run :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...