Skocz do zawartości

Kot, który jest mistrzem gry w trzy kubki


Gość QaziG

Recommended Posts

"...Let's play a game..." Ale mi się skojarzyło z piłą.

Wydaje mi się, że ten kot słyszy po prostu dźwięk piłki odbijającej się od tych metalowych kubeczków i tak wie gdzie jest.

PS: Masz więcej tematów niż postów :D...

Link to post
Share on other sites

Oj daj chłopakowi spokój,założyl to założył,zapewne niedługa przeniosą do działu ''na luzie''.Moderator będzie miał co robić :rotfl: A kot dobry :P

to już któryś temat, który założył - wszystkie zostały wywalone - z tym będzie tak samo

Link to post
Share on other sites
Gość QaziG

Pisze ci po raz kolejny

masz od tego temat offtopic rozmowa na kazdy temat  kumasz?!

wiesz co by sie tu dzialo gdyby kazdy zakladal "smieszny temat"? włącz myślenie...

1. nie przypominam sobie żebyś ty do mnie pisał w ogóle kiedykolwiek

2.  offtopic to są rozmowy poza tematem ,a ja temat mam :)

3. i wg. opisu to dobry dział bo jest napisane :

 

Na luzie

Tutaj porozmawiasz na przykład o wpływie marsjańskich pełni księżyca na australijskie krowy brązowe tylko z jednej strony ;)

 

4. kumasz  czaczę ? - bez odbioru .... odbiornik off

Link to post
Share on other sites

1. nie przypominam sobie żebyś ty do mnie pisał w ogóle kiedykolwiek

Bo temat poleciał do śmietnika i nie miałeś możliwości przeczytać tego co napisałem wyżej. Teraz mam nadzieję, że przeczytałeś i zrozumiałeś.

 

2.  offtopic to są rozmowy poza tematem ,a ja temat mam :)

Nie jest to równoznaczne z tym, że jak znajdziesz "śmieszny temat" to musisz stworzyć dla niego osobny podtemat. Jest ogólny temat gdzie wrzuca się takie wstawki

http://forum.benchmark.pl/topic/1877-offtopic-rozmowy-na-ka%C5%BCdy-temat/page-363

 

3. i wg. opisu to dobry dział bo jest napisane :

Tutaj porozmawiasz na przykład o wpływie marsjańskich pełni księżyca na australijskie krowy brązowe tylko z jednej strony ;)

Porozmawiasz o tym w jednym temacie. Nie będzie 200 tematów o tym samym. Tak samo z filmikami - nie będzie osobnego tematu dla każdego filmu. Są i będą w jednym. Jak tego nie rozumiesz to załóż jeszcze kilka innych tematów to oberwiesz kolejnego warna.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że dużo myślałeś nad tym jak mnie pocisnąć, szkoda, że w tak głupim stylu. Kiedy zrozumiesz, że tworzenie nowego tematu dla jednego filmiku jest bez sensu i wprowadza bałagan? Nie róbmy z forum rynsztoku.

Edytowane przez Tycha
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...