Skocz do zawartości

Wybór telefonu - 800-900zł


Recommended Posts

Witam

 

Z racji tego iż moja xperia u doprowadza mnie do szału (oczywiście z orange ...) zastanawiam się głęboko nad zmianą telefonu. W grę wchodzi wielkość wyświetlacza od 4,3 cali. Ogólnie do gustu przypada mi bardzo wp lecz niestety zgrywanie przez zune jest prawdziwą udręką (przynajmniej dla mnie, wolę zwykłe przenoszenie masowe) przez co system od microsoftu raczej odpuszczę. Zależy mi głównie na szybkim działaniu systemu oraz internetu, miłym dla oka ekranie z gorilla glass, przeglądaniu pdf'ów oraz funkcji latarki :D Zastanawiam się nad kilkoma modelami m.in. htc sensation xe/xl, sgsII, lg l9 (podobno brak konkurencji w przedziale cenowym dla nowego telefonu), motorola razr xt910(ogólnie bardzo mi się podoba stylistycznie, niestety ciężko znaleźć w wersji maxx). Może jakieś inne propozycję ? Szukam telefonu z gwarancją (tak minimum roczną :) )

PS. w żadne gry raczej nie gram

 

Ciekawi mnie jeszcze lg 4x hd ale to już jednak trochę wyższa półka cenowa nawet jak na używkę jednakże może coś jeszcze stanieje przez 1,5 miesiąca : )

Edytowane przez vieniek123
Link to post
Share on other sites

tzn, ja wiem, że w tej cenie nowego nic lepszego nie znajdę niż l9 jednakże używkami z roczną gwarancją także nie pogardzę a tutaj można znaleźć (no nie ma co mówić) sprzęt o lepszych możliwościach wydajnościowych :)

Link to post
Share on other sites

jeszcze zobaczę, może jednak zdecyduję się na lg hd 4x. Pomijając to w przodach zostaje lg l9 (ze względu na cenę :D) oraz htc sensation xl . Będę musiał to jeszcze przemyśleć :)

Edytowane przez vieniek123
Link to post
Share on other sites

czytając opinie o tym zte to już się odechciewa :D

Czemu?

Problem z dotykiem nie występuje (albo ja go jeszcze nie zauważyłem) A aparat jest rzeczywiście średni ( no ale nie wyszyscy potrzebują aparatu) :P

 

A jak Ci zależy na internecie to ma wyjątkowo szybką przeglądarkę systemową.

Edytowane przez AREK137
Link to post
Share on other sites

jakoś nie jestem przekonany do tego zte... Może uda mi się znaleźć jakąś w miarę "dostojną" używkę sensation xe lub lg hd 4x a jak nie to biorę lg l9 : )

LG też jest ok, ale upewnij się czy nie będzie za duży.

 

Twoje wątpliwości wynikają pewnie z nieznajomości marki ( ZTE?? - pewnie jakiś chiński badziew. a jest to czwarty na świecie producent smartphonów ). No ale nikt Cię nie zmusi do zmiany poglądów, wybierz co chcesz - czy LG czy ZTE i tak będziesz zadowolony moim zdaniem :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...