Skocz do zawartości

Dylemat przy wyborze dźwiekówki


Recommended Posts

np. coś takiego zamiast standardowego na układzie.

http://allegro.pl/lme49860-dual-high-fidelity-audio-op-amp-i3065272266.html

lub:

http://allegro.pl/opa2604-dip8-texas-ins-12-80zl-1szt-i3055098420.html

 

tylko ważne jest, aby odpowiednią stronę włożyć. Nie podałeś tez słuchawek/głośników, które maja zamiar być podłączone. 

Link to post
Share on other sites

 

mam zamiar kupić logitechy z906

 

 

Pfffff..... do tych głośników integra jest w pełni wystarczająca. Kiedy ludzie się nauczą, że do komputerowych pierdziawek nie ważne jakiej karty by się użyło to i tak nie uzyska się lepszej jakości dźwięku?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pfffff..... do tych głośników integra jest w pełni wystarczająca. Kiedy ludzie się nauczą, że do komputerowych pierdziawek nie ważne jakiej karty by się użyło to i tak nie uzyska się lepszej jakości dźwięku?

 

nie wiem jak u Ciebie ale ja na pierdziawkach typu logitech Z5500 slysze roznice miedzy integra, a xonar D2X, na korzyść tej drugiej

Link to post
Share on other sites

tak analogiem

 

Jak już inwestować w kartę jakieś pieniądze to bierz taką pod PCIe bo jeszcze jedna zmiana sprzętu i portu PCI na płycie głównej nie uraczysz.

Karta: Xonar DX

Link to post
Share on other sites

narazie mam podłaczoną wierzę i 2głośniki Pioneera ale mam zamiar kupić logitechy z906 bądź jakieś kino domowe za ok 1500PLN

ciężko ocenić, czy zakup będzie opłacalny.Jak już tylko analog. DS, to nie D2, różnice pewnie będą, ale cudów bym nie oczekiwał.

Link to post
Share on other sites

Ale zamiast wydawać kasę na szrot (Z906) i nie wiadomo jaką dźwiękówkę do niego, lepiej zainwestować w głośniki. To one mają największy udział w przetwarzaniu dźwięku.

Kupowanie nie wiadomo jakiej karty muzycznej do głośnika szerokopasmowego, która gra tylko środkiem pasma mija się z celem.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@Tabalan

 

Ty czytasz co piszesz?

Prodigy HD2 do głośników 5.1?

 

Jeżeli te C6 mają te same przetworniki co S550/S730 to taka wypasiona karta muzyczna też nie jest potrzebna.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...