Skocz do zawartości

CM 690 vs CM 690 II Advanced


Recommended Posts

No to może chcesz się wymienić na CM690 z oknem z moją dopłatą?

Pozamawiałem już części, więc i tak niewiele by mi to pomogło. :menda:

 

Czytając Twój powyższy post nie widzę większych powodów do kupna "dwójki".

Nie bierz, nie bierz :hahaha:

Ano rzeczywiście, ale było też:

 

Ja za czarne wnętrze dałbym się ogolić, więc jak dla mnie to akurat dobry argument :)

:pajac:

Link to post
Share on other sites

Niedługo też planuję zmianę obudowy i czytam ten temat od dłuższego czasu, się nawet na tą budę napaliłem, a teraz to już sam nie wiem co kupić. :menda:

Jak możesz dołożyć, to weź full towera (chyba, że nie chcesz). A jak nie, to nie wiem, czy "jedynka" nie opłaca się bardziej (albo k58). Wybór nie jest łatwy. :)
Link to post
Share on other sites

Właśnie nad full towerem się też zastanawiałem, chętnie takiego bym wziął, ale te dziady są drogie :hahaha: W sumie to dochodzą do tego moje wysokie wymagania co do obudowy: przestronna, solidna, dobrze wentylowana, montaż zasilacza na dole (wentylatorem do dołu), musi się w niej zmieścić co najmniej ATI 4870X2, czarna wewnątrz (nie jest to mus, ale było by fajnie), panel z przyciskami i portami na górze. Jak widać sporo tego, a obudów mało. :) No i cena, nie więcej jak 450zł :menda:

Link to post
Share on other sites

witam, to mój pierwszy post na tym forum :menda:

Ale co do tej obudowy to mam na nią chrapkę od jakiegoś czasu. Czytałem różne testy o niej i zawsze wychodziła bardzo dobrze.

Mam na wydanie max 500 ale im mniej tym lepiej, co normalne ;)

Jednak widze że z czegoś tam autor wątku jest niezadowolony, chodzi Ci o te rysy? Bo to sprawa wydaje mi się jednostkowa... Pisałeś coś o koszyku na dyski który jest niestabilny, ale jak bardzo?

 

Mam jeszcze takie pytanie do autora, czy mógłbyś zmierzyć wysokość tej gumowej podkładki (to czarne na czym stoi buda), bo rozchodzi mi się oto że generalnie im wyżej tym lepiej dla zasilacza, bo będzie lepiej ciągnął powietrze od dołu, a co za tym idzie ciszej chodził.

Link to post
Share on other sites

O koszykach nie mogę za wiele na razie powiedzieć, bo nie doszły jeszcze do mnie wszystkie części komputera.

 

Podstawki mają 2 cm, od tacki to ściany też są 2 cm.

 

A te koszyki są ch......! Od piętnastu minut myślę, jak tam zamontować Samsunga F3, bo jakoś mi te zaślepki nie pasują do otworów. Już bym wolał po prostu go przykręcić. :menda: Dobra, udało się.

 

Wycięcie na backplate to tylko ściema, bo pod takie P55-UD3 nie pasuje. ;)

Link to post
Share on other sites

to w porządku że są takie wysokie to duży plus :P

 

czyli jakoś dało się przymontować dysk choć w budzie za tą kasę powinno obyć się bez problemów...

 

A czy dodali do kompletu takie ustrojstwo co ma służyć do montażu na nim wentyla 80mm i przymocowaniu tegoż koło grafiki?

Sprawdzałeś może czy działa to górne wejście na dysk czy to jakaś lipa

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Zdania są podzielone. Nie mam dużego doświadczenia z obudowami. Pierwszy raz komputer widziałem w małej budzie w 98'; później, w czasach Athlona XP, miałem jakąś badziewną no-name, której wibrowały ścianki, ostatnio miałem laptopa i teraz CM 690 II.

Z mojego punktu widzenia ta buda nie jest warta 350-370 zł. Gdybym się cofnął w czasie, wziąłbym jakąś budę w okolicach 200 zł. Moim zdaniem: albo coś za 200 zł, albo dołożyć do full towera.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...