Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jakieś 2 miesiące temu zmieniłem Athlona II x2 250 na Phenoma x4 965 BE i mniej więcej od tamtej pory mam problem z bluescreenami. Wcześniej występowały od święta, teraz jest to już uciążliwe, gdyż w czasie 2.5h nabiłem wynik równy 5 bluescreenów... Jaka jest tego przyczyna? Sprzęt z sygnaturki.

Kod błędu to 0x00000018

Tutaj dodam jeszcze screeny:

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/vr/lz/qq/ij4u1i.jpg

 

A tutaj chyba cały spis bluescreenów. Jak widać troche ich już było w ciagu miesiąca.

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/m4/3x/gu/j872jv.jpg

 

Screen 2 trochę się przedawnił, bo tych plików jest przynajmniej ze dwa razy tyle :D Borykam się z tym od dwóch miesięcy. I już mnie krew zalewa jak piąty raz w ciągu dnia wywala mi tego BSOD'a...

 

Jakieś pomysły?
Link to post
Share on other sites

tak, wszystko instalowane, stery 13.1, dx'y sa instalowane niedawno, karta tez 2 miesiące temu gruntownie czyszczona bo miala isc na sprzedaż. Temp w granicach 55-60 stopni w BF3

 

BTW, pare dni przed kupnem procka siedziala u mnie karta mojego brata (4670) bo ja swoją testowalem u niego bo walila artefaktami. Może to przez jej sterowniki? Ale 2-3 tygodnie temu odinstalowalem stery 12.6, wyczyscilem Driver Fusion i pobralem 13.1, przez 2 dni byl spokój ale potem powoli nawracało, tzn 1 bsod na dzień, potem po 2, 3 i tak doszlem do 5-6 dziennie :D Nie chciałbym robić formatu ale wychodzi na to że chyba bede zmuszony...

Link to post
Share on other sites

Ale to dziwne jest, odkąd kupiłem karte to sypała artefaktami jak sie pograło porzadnie, od 3-4 miesięcy nie wywala artefaktow, ale za to  po 2 miesiącach zaczyna walić SBOD'ami? Jak ma padać to niech pada teraz, gwarancja do grudnia :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...