Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zasilacz 450 W. Płyta główna MSI 760GM-P21  Procesor z chłodzeniem fabrycznym..wiatrak i chłodzenie cieczą..



podaj zasilacz, model plyty i zobaczy co mozna ci w tej kwesti pomoc

Zasilacz 450 W. Płyta główna MSI 760GM-P21  Procesor z chłodzeniem fabrycznym..wiatrak i chłodzenie cieczą..a proc to jest jakiś black edition

Link to post
Share on other sites

no to jakis no name ten zasilacz :/ Sam skladales kompa czy kupiles sklepowy zestaw ??

KUPIŁEM NA STRONIE PC STORE -NAZWA KOMPA SATAN...TANIUTKI TAKI>>>NIE WYMAGAM NIEWIADOMO CZEGO OD PC ALE TA KARTA MNIE DENERWUJE TEŻ :/ GT520    teraz w tym zestawie(NIE WIEM CZEMU) Jest troche mocniejszy zasilacz i karta grafiki inna..Dałem 1500 za niego więc niewiele..ale można go ulepszyć? czy nie podejdzie lepsza karta grafiki na tej płycie? Wiem że to forum o PROCKACH ale o karcie mi zamkneli..możliwe że za wypowiedź jedna:) ............... chciałem Sprzedać N-VIDIE GT 520-2048MB i kupić używana np. lepszą..troche dokładając..ale tu jest problem bo nie chce kupić jakiejś zajechanej:/

Edytowane przez KAMILLOOP18
Link to post
Share on other sites

to sklep niezle Cie przyciał. za 1500 mozna zlozyc sporo lepszy zestaw. a tu masz co najmniej polowe elementow do niczego.

chcesz sie bawic w oc i zmieniac grafe na lepsza. zacznij od zmiany zasilacza.

powiesz ile chcesz przeznaczyc, to Ci podamy propozycje.

Link to post
Share on other sites

Szukałem na allegro i zdawało mi się najlepsze:/ Na karte?Na używana tak do 300..nie wiem sam..nie wiem za ile mi ten złom pójdzie..i bym dołożył :/



Gigabyte GT630 jest lepsza?ale nowa kosztuje 200coś..a ja chciałem używke tak do 300 czyli jakaś lepsza by chyba była..
 

 

Szukałem na allegro i zdawało mi się najlepsze:/ Na karte?Na używana tak do 300..nie wiem sam..nie wiem za ile mi ten złom pójdzie..i bym dołożył :/



Gigabyte GT630 jest lepsza?ale nowa kosztuje 200coś..a ja chciałem używke tak do 300 czyli jakaś lepsza by chyba była..

 

to sklep niezle Cie przyciał. za 1500 mozna zlozyc sporo lepszy zestaw. a tu masz co najmniej polowe elementow do niczego.

chcesz sie bawic w oc i zmieniac grafe na lepsza. zacznij od zmiany zasilacza.

powiesz ile chcesz przeznaczyc, to Ci podamy propozycje.



A jakbym sprzedał tego pc?? i złożył całkiem od nowa i dołożył to za 1600 około-1700 złożyłbym lepszy?Z waszą pomocą jak? :D bo składać etc...no problem...ale na canach i parametrach znam sie nie zbyt...może i znam sie na parametrach troche ale z cenami klapa totalna..



RADEON HD4890 1024 DDR5 256bit ASUS-Ta karta jest dobra?

Gainward GTX 260-216 Goldensample 896mb.....za 200? Ok jest? w tym przypadku proszę o szybką odpowiedź :)
 

Witam.mam processor AMD FX 6100, 3,3GHZ .i dostosowaną do niego płyte główną..mogę go podobno podkręcić do 3,9GHZ. jak to bezpiecznie zrobić? Bo nie chce go spalić..

taka jest ta karta moja teraz:/       http://www.agito.pl/karta-graficzna-gainward-geforce-gt-520-2gb-ddr3-pci-e-box-84-589981.html

Edytowane przez KAMILLOOP18
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

do tego procka radeon 7770 by pasowal idealnie ale to juz 400zl za nowke moze znajdzies uzywke w okolicach tej ceny. Zasilacz na bank do wymiany i jesli chcesz koniecznie robic oc to nie wylkuczone ze plyta tez do wymiany, ale na stockowych zegarach ten proc powinien dawac rade z wiekszoscia gier. Jak OC proca to jeszcze trzeba pamietac o lepszym chlodzeniu na procesor bo jesli masz boxowy to bedzie mial ciezko wyrobic. jesli bys sprzedal to w jakiejs korzystnej cenie to nastepny zestaw kup kierujac sie sugestiami osob ktore cos wiedza na ten temat np. na tym forum bo gotowy zestaw w marketach i sklepach to najwiekszy syf.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...