Skocz do zawartości

Moj Zestaw I pare pytan do niego


Recommended Posts

Witam,

Zamierzam kupic taki sprzet :

Dysk Twardy:Seagate Barracuda 1TB
Pamiec:Corsair 2x4gb LP Vengeance 8gb dual channel ddr3 1600mhz
Plyta Glowna:AsRock z77 Extreme4
Procesor:Intel core i5 3570k 3.4Ghz 6mb cache 4 core
Cooler do procesora:ThermalRight HR-02

Karta graficzna:Sapphire HD7950 3GB Vapox-X 
Zasilacz:OCZ ZT series 550W
Obudowa:Zalman z9 u3
Dysk na Windowsa:OCZ Vertex4 128GB sata III

 

I mam tutaj pare pytac Jaki mi polecacie monitor do tego sprzetu full HD w cenie do 100£ czyli jakos z 480zl Najlepiej matowy taki jak LG flatron w1942T 

 

2 Pytanko ktory dysk na windowsa jest lepszy ? Ocz vertex4 128gb czy Sandisk SDSSDH 120GB ?

 

I ktory twardy dysk jest lepszy ten seagate barracuda czy western digital 1tb internal HD

 

Ktory z coolerow jest wydajniejszy  Thermal right HR-02 Czy cooler master hyper 212 EVO [Lub czy macie jakies lepsze wydajniejsze do wejda mi co tej obudowy w cenie do 50£ czyli 250zl

 

I czy ta obudowa jest ok [Ten zalman z9 u3] [Znalazlem taka inwin maelstrom full tower mesh gaming case i sie zastanawiam nad zalmanem lub ta.

 

 

Z gory Dziekuje za pomoc i Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

1. w tej cenie co nie kupisz to będzie podobnie świeciło (o ile się domyślam kupujesz za granicą), tak więc możesz się rozejrzeć za jakimś lg z matrycą ips np IPS234V, nie wiem ile calowy chcesz mieć monitor ale wg mnie 23 przy full hd to minimum.
 

2. ocz vertex będzie dobry :)

    weź ten, który ma dłuższą gwarancję bo obydwa są raczej podobne wydajnościowo (chodzi mi o wd caviar black )


3. Thermalright HR-02 będzie w sam raz, wielu użytkowników forum go posiada i nikt raczej nie narzeka :)

 

4. Wybierz co Ci się bardziej podoba, ten inwin z tego co widzę ma spore możliwości przepływu powietrza więc może być ciekawy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...