Skocz do zawartości

Ciekawy zbieg okoliczności


Recommended Posts

Witam!
Proszę o wyrozumiałość.
Z góry zaznaczam ,że jeśli nie lubicie takich historii, wyliczanek itp. omińcie ten temat. Pisze to ze względu ,że nie znam innego forum na którym jest taki ruch(poza 4chan) a poza tym odejście od tematu komputerów dobrze zrobi :)


No to zaczynamy.
Niedziela 03.03.13 godz. 0:30 
Razem z kolegą postanowiliśmy wpisywać imiona i nazwiska znajomych do google grafika (czemu tu nie mam pojęcia :co: ). Doszło do mnie, i tu przykuło moją i kolegi uwagę zdjęcie na google grafika klienta w trumnie. Ominął bym to wielkim łukiem gdyby nie to ,że oczywiście klient nazywał się tak jak ja, miał tyle samo lat co ja teraz(18l.), chciał bardzo zdać prawo jazdy i jeździć swoim samochodem, jego rodzice maja tak samo na imię jak moi.
Okoliczności śmierci - ukradł w nocy samochód taty jechał 160 km/h i zginął na miejscu pod własnym domem, prawdopodobnie 14.04.12 o godz. ???.
Na google maps sprawdziliśmy ta miejscowość gdzie ten chłopak zginął, ciekawe jest to ,że miejscowość leży prawe na równi z moim rodzinnym miastem gdzie aktualnie mieszkam a strzałka którą widać w linku (brak zdjęcia google) wskazuje Gdańsk (https://maps.google.pl/maps?q=Nowa+Przero%C5%9Bl&hl=pl&ie=UTF8&ll=54.291835,22.646606&spn=0.193769,0.572319&sll=54.163242,18.17425&sspn=3.110284,9.157104&oq=no&t=w&hnear=Nowa+Przero%C5%9Bl,+suwalski,+podlaskie&z=12) wliczyliśmy ,że gdy ukończę 18 lat (31.03) to 2 tygodnie później jest 14.04 :wariat: 14*24h=336h, odległość od tej miejscowości do mojego miejsca zamieszkania to 335km (trochę po przecinku).  :menda: 

P.S
Podzieliłem się tym dochodzeniem z wami bo myślę ,że jest to dość interesujące. Tak zbiegłe fakty, tak niedaleko. 
Resztę zostawiam wam do rozpatrzenia. 
Sory, za nieład. :)

Link to post
Share on other sites

Numerologia ma to do siebie że widzimy w mniej to co chcemy widzieć ;)

 

Rozwijając wątek, w różnych sytuacjach jest wiele zmiennych i danych które mogą być w wieloraki sposób interpretowane, manipulowane tak abyśmy uzyskali satysfakcjonujący nas wynik.

 

Jednakże intrygujący wywód ;). Co do samych imion rodziców mógłbyś je podać, bo o ile nie mają na imie Patrycjusz i Elizabeta to nie jest coś 'strasznego' imiona mają to do siebie że się powtarzają. Jeśli choć jedno z Twoich rodziców ma pospolite imię to szansa na powtórzenie jest b. duża ze względu statystyki... choć statystyka to odmiana numerologii  :D

Link to post
Share on other sites

No cóż. Dla mnie to tylko zwykły zbieg okoliczności. Takie przypadki spotykają zapewne wielu ludzi tylko się o tym nie pisze/mówi. Didox napisał, że numerlogia pokazuje to co chcemy zobaczyć, ale tak naprawdę to człowiek automatycznie widzi to co chce zobaczyć. Osobiście uważam, że takie przypadki to bzdura. Każdy na twoim miejscu by porównał to do siebie lub innej osoby pasującej do tej sytuacji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...