Skocz do zawartości

Poszukuje obudowy za 250 zł


Recommended Posts

Witam

Proszukuję obudowy nie szerszej niż 24cm, na przodzie panelu muszą być 2 lub 3 wejścia USB 2.0 i 2 wejścia 3.0 ewentualnie jedno. Możliwość zamontowania jednego lub dwóch wentylatorów, dobrze było by jakby obudowa miała fabryczne wentylatory dobrej jakości.

 

dysk twardy 3,5 segate baracuda 1TB

zasilacz xfx core 550W

płyta główna msi z77a-gd55

chłodzenie CPU SilentiumPC Fortis HE1225

Karta graficzna

http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-7970-oc-gv-r797to-3gd-3gb-ddr5-pci-e-box-84-648913.html?attr=1-47155,248-508003

Procesor i5-3570K

Link to post
Share on other sites

Do tego Gladiusa wchodzą karty do 42cm, więc ten Radeon na pewno się zmieści.

 

@Sprawdziłem i tak, ma 28,5cm długości więc na pewno wejdzie.

 

PS. Zaje*isty PC'et  ;)

Edytowane przez Pitrek7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Fortis wszedł do mojego ciasnego Thermaltake V3, więc do Gladiusa też powinien ;)

 

Fortis ma 15,3cm a buda 15,7cm.

 

Poza tym wydaję mi się, że SPC nie przeszkodził by sam sobie i nie dało by się wkładać topowego coolera do obudowy tej samej firmy. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak zasilaczem 550W może nie wystarczyć na wszystkie te wentylatory i inne duperele a po za tym ta obudowa jest strasznie cienka



a co sądzicie o Zalmanie Z9 U3 

Edytowane przez Pawel96
Link to post
Share on other sites

Obudowa z ktorej będe korzystał nie musi mieć filtrów przeciwkurzowych, komputer sprzątam raz w miesiącu sprężonym pwietrzem i szmatką więc nie ma problemu że nie ma obudowa tych filtrów, ważne jest to aby obudowa miała sporo miejsca, a po drugie wetylatory w nim były ciche. Wybrałbym gladius m40, ponieważ ma ciche wentylatory, jest duża jeśli chodzi o wnętrze, zmieści się bod biurkiem ale martwi mnie to że jest cienka więc blacha może się powiginać.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...