Skocz do zawartości

Propozycja smartfona z dużym wyświetlaczem dobrej jakości.


Recommended Posts

Witam!

 

Chciałbym zakupić smartfona z wyświetlaczem powyżej 4 cali,co polecacie?? inne parametry nie są bardzo istotne,producent również.... Cena nie przekraczająca 1000zł.

 

Pozdrawiam

Nextassy

Link to post
Share on other sites

Każdy telefon prócz iPhone'a traci szybko na wartości więc argument nieco nietrafiony :) I to że, są mało popularne nie oznacza, że są słabe. L9 akurat jest telefonem bardzo udanym i cenionym w swoim przedziale cenowym.

Link to post
Share on other sites

Jak coś mam nówke L9, nieotwierany, kupiony 27.02, paragon + 2x folia 3mk shield. 

 

 

Sam posiadam LG 4X HD i jestem bardzo zadowolony, wykonanie bardzo dobre, wyświetlacz klasa.

Edytowane przez adamtb
Link to post
Share on other sites

Ja właśnie sobie wziąłem LG L9 na przedłużenie umowy, w tym przedziale cenowym nie znalazłem nic lepszego. Spokojnie spełnia moje oczekiwania.

Nie przypuszczałem że akurat LG będzie następcą mojej Omnii 2, ale okazuje się że jest dobrze.

Link to post
Share on other sites

ja poleciłbym galaxy S II. wydajność na wyskim poziomie, amoled, niedługo jb od Samsunga... pełno customów-żyć, nie umierać! :)

4,3 cala, 800x480 - taki wyswietlacz moze sie schowac w 2013 roku. Sam mam AMOLED'a z ta rozdzielczoscia i na dzis dzien nie jestem zadowolony ani z rozdzielczosci, ani z nienaturalnych kolorow. To, co LG wrzucilo do P880 X4 HD bije na glowe wszystko, co wymyslil Samsung. I tu masz realne HD Ready, nie PenTile obnizajacy rozdzielczosc o 1/3 :)

I wszystko w cenie nowego i leciwego SGS II.

Link to post
Share on other sites

Ch*j ci z rozdzielczości, skoro ppi jest takie samo.

Bo masz 800x480 ale na 4.3 cala i 960x540 ale na 4.7 cala.

Zagęszczenie pikseli jest bardzo podobne. A kontrast, kolory, widoczność w jasnym słońcu SGS2 ma lepsze.

Link to post
Share on other sites

Panowie panowie koniec sporu :) Zakupiłem już maszynkę (przedłożenie umowy PLAY) jest nim może nie z MEGA ogromnym wyświetlaczem ale za to bardzo fajny SAMSUNG GALAXY S III Mini :)

 

Trafny wybór??

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...