Skocz do zawartości

Gwarancja Megamedia


Recommended Posts

Witam, kilka ładnych lat temu pisałem podobny temat ale o Agito,pl dzisiaj czas na Megamedia. Otóż mam pytanie sprzedaje słuchawki które zakupiłem w tym sklepie.Mam na nie gwarancje oprócz producenta która kończy się za 2 miesiące oraz Przedłużona gwarancja 3lata i Ubezpieczenie od przypadkowego uszkodzenia (3 lata) .I teraz pytanie do Was, czy jeśli sprzedam te słuchawki komuś innemu, to czy wtedy  ta osoba będzie mogła poddać je gwarancji jeśli się uszkodzą ?Pytam bo faktury będą na inne dane...

Link to post
Share on other sites

Ta osoba, której byś je odsprzedał mogła by posłać je tobie i wtedy do serwisu (zwykle trzeba też powiedzieć (w serwisie), co się stało: gwarancje pokrywają tylko szkody (nie wiem jak to ująć) powstałe w wyniku produkcji, lub jakieś błędy techniczne. Rzadko się zdarza się aby naprawili coś co spowodował użytkownik, np. jak byś rzucił nimi w kogoś/o ścianę), albo od razu do serwisu tylko na twoje dane. Też się nad tym zawsze zastanawiałem, ale to chyba na takiej zasadzie działa.

Mam nadzieję, że wyraziłem się zrozumiale :)

Link to post
Share on other sites

Spoko ziom dzięki zrozumiałem.Tak jak już wcześniej wspominałem gwarancja PRODUCENTA za chwile zgaśnie dlatego pozostaną same gwarancje dokupione w sklepie.

 

PS Czy na karcie gwarancyjnej też podane są moje dane osobowe ?

Link to post
Share on other sites

To sklep/sprzedawca opisuje w niej co się stało ze sprzętem, kiedy to się stało, nakleja jakąś naklejkę chyba właśnie z kodem kreskowym, przybija pieczątkę i podpisuje się. Tak przynajmniej było w przypadku mojego mp4, słuchawek, i monitora, ale ze wszystkim tak chyba jest.

Edytowane przez poduszka1000
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...