Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość effendi360

Nie wiem czy miałeś już takie badziewie w rękach ale rozmiar ekranu w jaki celujesz to moim zdaniem mało jest...

Mam tableta ale on jest poza Twoim budżetem niestety, choć z czystym sumieniem mogę go polecić. Modecom 9702.

Link to post
Share on other sites

Czemu uważasz że 7 jest za mały do tego co podałem? Mam telefon 4.7 i do większości z tych funkcji co podałem jest wystarczający. Tylko do e-booków i filmów się nie nadaje. Jeśli miał bym przeznaczyć kwotę 900zł to o wiele bardziej funkcjonalnym wyborem jest netbook

Link to post
Share on other sites

 

Mam tableta ale on jest poza Twoim budżetem niestety, choć z czystym sumieniem mogę go polecić. Modecom 9702.

 

Ja mam 9701, który notabene też jest poza budżetem autora tematu. Ale na początku nie byłem zadowolony. Dopiero po wgraniu niebrandowanego softu da się z niego korzystać.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

o wiele bardziej funkcjonalnym wyborem jest netbook

 

Nie zgadzam się, bo taki netbook (za 900zł) nic nie zrobi poza otwieraniem neta a gabarytowo sporo większy i cięższy od tableta. 

Też mam netbooka to wiem jak to wygląda.

Moja sugestia była luźna, jak Ci odpowiada taki ekran to ok. Konkretnego modelu nie polecę, bo to nie mój przedział cenowy, ale generalnie to chinole od GoClever są w miarę chwalone. I w taki bym tu celował. http://www.ceneo.pl/18124041



Za 350zł już go można wyrwać a z tego co patrzę po opiniach to jest to niezła maszyna.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360


soft ze strony modecom. tableta bralem w plusie w ofercie oba ma.

 

Nie wiem jaka jest dokładnie różnica między Twoim a moim tabletem a jestem za leniwy, żeby szukać ;)

Generalnie spróbuj ten soft http://forum.android.com.pl/f711/modecom-freetab-9702-ips-x2-oprogramowanie-alternatywne-pipo-rozwiae-zanie-229780/

 

Jest od razu root na nim zrobiony i działa jak dla mnie o NIEBO lepiej niż oficjalny od modecoma.



@sloniujuve

 

Znowu, masz GoClever - wyższy model.



R83 - 5 gwiazdek na ceneo :] Brać.

Trudno jest tak radzić, poczytaj opinie, porównaj bebechy. Jak ktoś nie miał go w rękach to Ci nie powie co i jak bo skąd ma wiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...