Skocz do zawartości

odtwarzacz multimedialny czy Blu - ray???


Recommended Posts

Witam wszystkich.

mam mały dylemat który dotyczy wyboru odtwarzacza sieciowego do mojej plazmy 42 cale panasonica. 

zastanawiam się nad kupnem  WD TV Live Stream HD Media Player lub jakiegoś Blu-ray np. LG DB 660 również z obsługą sieci. Dodam jeszcze, iż w domu mam stwarzaną sieć z dyskiem Synology DS 212 na którym trzymam wszystkie multimedia. Głównie zależy mi na dobrej jakości obrazu i dźwięku. 

intuicja podpowiada mi, że np. ten LG DB 660 lub jakiś inny może generować lepszą jakość dźwięku i obrazu niż WD. Szczerze mówiąc liczę na wasze zdanie na ten temat..

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Powiem Ci jak zakończyła się moja przygoda z zakupem playera pod tv panasonica 42 cale. Olałem to. Po przejrzeniu dziesiątków testów, forów itd, stwierdziłem, że odtwarzacza idealnego nie ma a oglądałem już takie za 900zł nawet. Do odtwarzania filmów na tym TV najlepiej nadaje się laptop. Kupując taki player jesteś uwiązany z softem jaki dał Ci producent i a to czegoś nie odczyta a to napisy nie takie, albo dźwięk się tnie - z kompem tego problemu nie masz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dotychczas wszystko oglądam na TV przez duży komputer gdzie pożera dziesiątki kW, gdyż sama karta Ati 5780 trochę pobiera prądu.

zastanawiam się nad blu- rayem ponieważ wydaje mi się, że może mieć troche lepsze podzespoły do generacji obrazu i dźwięku niż taki mały WD. Masz tu napewno rację z laptopem, ale bardziej by mi odpowiadał taki sprzęt jak wyżej napisałem bardziej wygodny!!    

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Zależy też jakie filmy oglądasz. W sensie, pobierasz z neta czy wypożyczasz na płytach. Konkretnego modelu Ci nie polecę, bo nie jestem w temacie teraz. Piszę jak ja rozwiązałem problem :)

Link to post
Share on other sites

Podbijam temat.

 

Szukam niedrogiego (tak do 400zł maks), acz dobrego odtwarzacza BR. W testach nieźle wypada Philips BDP 5200. Ma go ktoś? Interesują mnie płyty Blu-Ray, i filmy mp4/mkv z napisami (format obojętny, bo można przekonwertować). Bez 3D, bez dostępu do internetu. Ważne, żeby nie kaprysił z płytami (również z tymi nagramymi własnoręcznie), miał sporo możliwości konfiguracyjnych i podbijał DVD do FullHD.

Telewizor Philips 5605H 32'.

Edytowane przez tom_1984
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...