Skocz do zawartości

Która płyta główna


Recommended Posts

Jaką wybrać MSI Z77A-G45 DDR3 czy ASRock Z77 Extreme4  a może coś innego do 450zł? Na płycie musi się zmieścić Thermalright Macho HR-02 BW, TP-Link TL-WN851N WiFi PCI 300 (Mbps) - 802.11n, Kingston Dual 8GB (2x4GB) 1600MHz HyperX DDR3 Low Voltage, i5, Gigabyte GeForce GTX670 OC 2GB DDR5, jakaś karta dźwiekowa pokroju, xonar dx :D 

Dzięki za ospowiedz :P

Link to post
Share on other sites

jeśli o mnie chodzi, to mam większe zaufanie do MSI :)

troche ich sprzętu przeszło mi przez ręce i nie narzekam

co nie znaczy, ze ASRock jest zły - np ten model ma bardziej rozbudowaną sekcję zasilania od rozważanej MSI

wg mnie: jak masz zamiar bawić się w bardziej konkretne OC to ASRock, w innym przypadku MSI :)

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

a cenę GTX 670 masz Radeona HD7970, który bije na głowe GTX670 :P

http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd7970-3072mb-ddr5-384bit-dvi-hdmi-dp-pci-e-925-5500-11197-11-40g-522782/

 

jeśli jednak uparłeś się na GTX670, to raczej Gigabyte z chłodzeniem WindForce3 [3 wiatraczki]

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx670-2048mb-ddr5-256bit-dvi-hdmi-dp-pci-e-1058-6008-wer-oc-overclock-gv-n670oc-2gd-475231/

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Ponoć ta z dwoma wentylami jest cichsza ale głowy se nie dam uciąć  - ale tak jak mówiłem to są w zasadzie karty równorzędne(msi i gigabyte)  i każdy wybór w tym momencie jest trafiony.pozdr.

Link to post
Share on other sites

Pierdolenie, ta karta i tak na luzie obsłuży Crysisa... Biore tą z 3 wentylami i tyle dzięki za odpowiedzi :D 



Podsumowując kupię gigabyte gtx670 i asroka :P



jeszcze jedno czy brać maczo czy fortisa bo nie będę kręcił wyżej niż 4,5?
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...