Skocz do zawartości

Dylemat GTX 570 Golden Sample GLH czy może coś wydajniejszego do 650 zł?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez k0chan,

Recommended Posts

Tak jak w temacie mam na oku kartę GTX 570 Golden Sample GLH (Goes Like Hell) za 650 zł i zastanawiam się czy w tej cenie dostanę coś wydajniejszego z rynku wtórnego?

Cena maksymalna nie może przekroczyć 650 zł



Co wy na to?

Edytowane przez karol8721
Link to post
Share on other sites

i tu chyba nie za bardzo jest to wiarygodne bo wydajność tej wersji 570 dorównuje 580



w 3DMark Vantage na standardowym taktowaniu ma ona ponad 28 tys punktów



http://www.hardwareoverclock.com/Gainward_Geforce_GTX_570_GS_GLH-4.htm



a miałbyś może jakieś inne propozycje w tym zakresie wydajności i w tej cenie blackstar?

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/hd-7850-gigabyte-2gb-oc-gwarancja-i3053154200.html

 

co myślicie o tym?

 

blackstar a tego gtx 570 kumpel mi zaproponował bo chce go sprzedać i kupić gtx 670

Zapytaj się kolegi dlaczego wymienia radeona  :>

 

Możesz go wziąć a za jakiś czas dojść do tego samego wniosku co kolega, ja bym brał "zielonych"  :D

Troszke namieszałem ale treść nakierowywująca na nvidie :D

Edytowane przez bols244
Link to post
Share on other sites

blackstar a myślisz że da radę tej 570?

chyba dosyć wyrównany poziom czy się mylę?



Zapytaj się kolegi dlaczego wymienia radeona  :>

 

Możesz go wziąć a za jakiś czas dojść do tego samego wniosku co kolega, ja bym brał "zielonych"  :D

bols244 ale to właśnie mój ziomek ma tego gtx 570 glh więc chyba cośik pokręciłeś ;)

Edytowane przez karol8721
Link to post
Share on other sites

blackstar a myślisz że da radę tej 570?

chyba dosyć wyrównany poziom czy się mylę?

 

bols244 ale to właśnie mój ziomek ma tego gtx 570 glh więc chyba cośik pokręciłeś ;)

hehe, wiem wiem tylko dopiero później się skapłem i już nie chciałem kasować :)

 

Bierz nvidie bo radek nigdy nie wiadomo co wykrzaczy :D mogę chyba powiedzieć że nvidia jest mniej awaryjna z tego co czytam po forum.

Zresztą bierz to co Ci podpowiada serce wtedy nie będziesz miał pretensji do nikogo.

Edytowane przez bols244
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jedno jest pewne ilość GB gtx 570 zawstydza, według mnie lepiej będzie wziąć 650ti również z 2gb pamięcią napewno się przyda, lecz nie wiem czy to jest opłacalne, ponieważ 7850 powinien go rozłożyć to smutne ;D, jedyną godną opcją byłby 660/660ti których normy cenowe mogą wyjść poza.



http://images.hardwarecanucks.com/image//skymtl/GPU/HD7870/HD7870-32.jpg

Link to post
Share on other sites

Co Ty się tego Vramu tak uczepiłeś, lepiej wziąć 650ti z 2gb niż 570? Oh man... 2gb na 650ti nie przyda się. O wiele lepiej wziąć tego Radzia 7850 1gb niż 650ti.

Obczaj też testy na BMK, gdzie porównywali wersję z 1gb z wersją 2gb.

Edytowane przez Blue AMD ATI Radeon
Link to post
Share on other sites

To naucz się szukać. Kilka dni posiedzisz na allegro i wyłapiesz okazję.

Kolego umiem szukać i stale siedzę na allegro

Chce porostu poznać opinie innych więc za takie odpowiedzi to podziękuję eklerek

Edytowane przez karol8721
Link to post
Share on other sites

Skoro prosisz o jakieś linki do konkretnych aukcji to chyba nie bardzo. Taka aukcja nie będzie stała 3 dni na allegro, tylko zejdzie w pół godziny.

 

@UP

Jakie niby problemy? Mam GTXa 560 Ti i nie widzę żadnych...

Edytowane przez Eklerek
Link to post
Share on other sites

Skoro prosisz o jakieś linki do konkretnych aukcji to chyba nie bardzo. Taka aukcja nie będzie stała 3 dni na allegro, tylko zejdzie w pół godziny.

 

@UP

Jakie niby problemy? Mam GTXa 560 Ti i nie widzę żadnych...

bo cena 650 zł za dobrego gtx 660 dla mnie jest wyssana z palca więc dlatego poprosiłem o link który by mógł potwierdzić taką cenę

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...