Skocz do zawartości

[Palmgrip] Mysz + podkładka do 400zł, głównie MMO World od Warcraft


Recommended Posts

Witam.

 

Zbieram się do zakupu myszki, ponieważ moja obecna już dogorywa.

 

Mój styl chwytu do palm grip, a wykorzystanie to głównie MMO World of Warcraft.

 

Zakup myszki i podkładki chciałbym zamknąć w 400 zł, jednakże nie jest to sztywna rama finansowa.

 

Istotnym jest w miarę duża ilość przycisków, jednakże nie interesuje mnie coś w stylu Razer Naga, ponieważ w moim odczuciu to już jest przegięcie. Ważna dla mnie jest ergonomia i ustawienie optymalne klawiszowe. Minimum dodatkowych klawiszy to 5.

 

Moje typy:

 

- Steelseries World of Warcraft Cataclysm http://steelseries.com/products/games/world-of-warcraft-cataclysm/world-of-warcraft-cataclysm-mmo-gaming-mouse

 

- Saitek Cyborg M.M.O. 7 http://www.cyborggaming.com/prod/mmo.htm

 

- nie znam się niestety wcale na podkładkach...

 

Steelseries niby jest odpowiednia jednakże są różne opinie odnośnie jakości wykonania.

M.M.O 7 jak i inne Saiteki typu R.A.T7 mają sporo negatywów przez sensor, ale też wiele opinii, że sensor jest w porządku.

 

Z góry dziękuję za rady ;)

 

Pozdrawiam,

Grabarz

 

 

Link to post
Share on other sites

Z podkładek mogę polecić ci Razer Sphex. Świetny design, posiada przylepny spód co sprawia że podkładka nie rusza się podczas grania, do tego jest cienka jak kartka papieru co także zwiększa komfort :)

Link do aukcji: http://allegro.pl/samoprzylepna-podkladka-razer-sphex-gaming-grade-i3010384284.html

Świetnie komponuje się z gryzoniem Razer Dethadder ( nie jestem pewny czy tak to się pisze :D)

Edytowane przez GhostReconPL
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem te myszy to strata pieniędzy.

 

M.M.O 7 jak i inne Saiteki typu R.A.T7 mają sporo negatywów przez sensor, ale też wiele opinii, że sensor jest w porządku.

90% posiadaczy nie jest w stanie zauważyć tych wad oraz nie potrafią ich wywołać, tym bardziej w MMO nie masz szans zauważyć różnicy pomiędzy twin-eye, a np. adns-9500.

Jeśli wystarczy Ci 5 przycisków, to nie pakuj się w takie myszy oraz szukasz czegoś pod palm grip tylko sprawdź sobie G500, a do tego sphex, albo SS 4HD. Jeśli wolisz optyka to g400.

Link to post
Share on other sites

A co powiecie na G700? Układem dłoni właśnie coś takiego mi pasuje, a i klawiszy jest sporo.

Odpowiem to co zawsze, jeśli nie potrzebujesz tylu przycisków oraz myszy bez kabla to weź g500 tym samym oszczędzisz pieniędzy, a nic nie stracisz. Sam musisz zdecydować, czy chcesz TYLKO do tego dopłacać.

Link to post
Share on other sites

Te przyciski na lewym klikaczu ( :D ) nie wydają się być komfortowe, chyba że ktoś ma krótkie palce którymi nie sięga do końca myszki. Chodzi mi o to że trzeba palca zgiąć żeby użyć któregoś z przycisku. To są moje odczucia, bo ja mam paluchy pianisty, nie wiem jak Ty :)

Link to post
Share on other sites

Zacząłem jednak coraz więcej czytać o Razer Naga... może to jest to? Jutro idę na test.

 

Konkurentem Nagi jest G600 MMO Gaming Mouse. Co sądzicie o zestawieniu tych dwóch gryzoni?

 

 

Co ty widzisz w tych szczurach? Jedyna zaleta to liczba przycisków, jedyna...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...