Skocz do zawartości

KARTA GRAFICZNA DO 350 zł


Recommended Posts

Nie warta karta to padaka teraz do gier 16 rops 128 bit nie styka jest 2013 rok karty w standardzie mają 32 rops 256bit ddr5 i takiej karty szukaj minimum GTX460 SE lub 768 green lub radeon 5830/6850 najbardziej obciety palit 24 ropy 192 bit 288 sp i 12 tesselatorów robi jak chce tego 5770 a kosztuje ze 300zł.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

chłopie, na nowych sterach to hd7770 konkuruje z pełnym gtx460 a nie jakimiś niedoróbkami SE, które mają ledwo lepszą wydajnośc od gts450 - poczytaj sobie testy i się obudź z letargu zwanym fermi, bo od kilku miesięcy ci zaślepia wzrok

 

A jak tkwisz w czasach kiedy szyna miała takie znaczenie, to też się obudź, bo gtx660ti , który ma połowę szyny co hd7950, często mu kopie tyłek w nowych grach

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

hd 7770 to też już inna technologia, świadczy o tym chociaż fakt, że już na nowych sterach osiąga te same wyniki co hd6850 (który to właśnie porównywany jest do gtx460, jakbyś nie wiedział), a często jest juz lepszy w nowych tytułach

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Nie da rady w max payne 3 7770 zapewnić 60 fps z tesselacją i hdao z cieniami na maxa i texturami na ful z msaax2 nawet z v-syncem a ja jak zmieniłem phenom x4 na I3 przy GTX460 miałem max fps 85.

Kupisz kiedyś I7 albo I5 to zobaczysz jak mają chodzić gry i tyle i nie będę się dalej kłócił.

Radeon 7770 dobry bo 400 nowa karta ze sklepu.

Link to post
Share on other sites

a kto mi karze włączać aa w karcie za 400 zł? albo full maksa? zmniejszam cienie , aa i nawet crysiis 3 w full hd pięknie na medium / high chodzi, o takich max paynach nie wspominając, bo tam , jak grałem na hd7770 też pamiętam , ze wystarczyło 2 ustawienia zmniejszyć - gtx460 i full detale w MP 3  :rotfl: no to się z kolegami pośmiejemy w pracy dzisiaj

 

zobacz sobie tego twojego "pogromce" jak wypada na tle hd7770 przy wyłączonym AA :)

http://pclab.pl/art49989-7.html

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Ale jaki to procesor i rozdzielczość i jakie detale u ciebie na phenom x4 było by z 15 tych klacinek.



Do tego jak już się testuje gre na kartach za 400zł to się ustawia medium detale i pokazuje jak to działa na I5 i jak to działa na x4.

Tak że testy pc lab to lipa od lat:)



Wtedy mozna porównać 4 opcje GTX460 + phenom x4

GTX460 + I5

7770 + phenom x4

7770 + I5

opcjonalnie phenom x2 i I3 21200.

Link to post
Share on other sites

ale ty głupoty wypisujesz, masz na dole porównanie do g850 przy tych samych ustawieniach, który nawet nie stał nigdy obok PII, jeżeli chodzi o wydajność (a tym bardziej OCniętym PII ), między I5 a g860 jest raptem 2 kl/s różnicy w tej grze, weź chłopie może wytrzeźwiej , bo to fermi i i5 już ci powoli zaczyna mózg wypalać

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Do tego roizdzielczość 720p wtedy różnie to może być zaleznie od gry bo za 400zł to można kupic monitor 1080 a nie kartę do takiego monitora.



Zaraz mi wcisnie że phenom x4 jest lepszy od I5 i I3 koniec gadania ja bym 7770 nie kupił i tyle.

Link to post
Share on other sites

a dlaczego mam nie grać na karcie za 400 zł na monitorze full hd, skoro w maks detalach (bez aa) daje mi 30 kl/s w miejscach najbardziej obciążających (pclab zawsze takie wybiera do testów)? Będe chciał więcej klatek to sobie jakieś pierdoły wyłącze, po co mam obniżać rozdzielczość i patrzyć na pikselozę? Dla różnicy klatek, których i tak nie zauważę bez włączonego frapsa?



edit

Do i3 jak najbardziej porównywalny, często lepszy w grach korzystających z realnych 4 rdzeni, od i5 jest słabszy , ale nie na tyle, żeby płakać i zmieniać platformę od razu

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

dziękuje za wszystkie wasze wypowiedzi. Tydzień temu wygrałem na licytacji radeon 5670 1GB ddr3 i póki co będę go miał przez około 3 miesiące potem postaram się kupić Radeona 7770 którego mi tak polecacie. Mam takie pytanie lepiej jest kupić 1 GB czy 2GB z Asusa tego radeona 7770 ??

Link to post
Share on other sites

2-3 fpsy - faktycznie bez dwóch zdań  :rotfl: Dlatego napisałem "mniej więcej to samo" bo w grach pod amd może być trochę lepszy, a w tych pisanych pod zielonych , nie

hd5670 na ddr3 to praktycznie ta sama wydajność, co hd5570, dlatego gt240 ddr3 zrównałem z tą kartą 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Test_tanich_kart_lepszy_Radeon_czy_GeForce.-3107/strona/10307.html

Edytowane przez k0chan
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...