Skocz do zawartości

Jaki Zasilacz to obudowy SilentiumPC Gladius M40 Pure Black


Recommended Posts



Witam noszę się z zakupem całego zestawu PC w związku z powyższym mam kłopot ponieważ chciałbym znaleźć sprzęt przede wszystkim cichy i wydajny. Cichy bo mi kobita chce na noc wyłączać kompa:D bo głośno skrzeczy, natomiast wydajny ponieważ chce nadrobić zaległości w grach.

Na stronie morele.net skonfigurowałem sobie mniej więcej oto taki zestaw.
1Chłodzenie CPU Be Quiet! Dark Rock Advanced BK014
2Zasilacz Be Quiet! STRAIGHT POWER E9 600W (BN193) 80+ GOLD (BN193)
3Płyta główna Asus P8Z77-V LK Intel Z77 LGA 1155 (3xPCX/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/RAID/DDR3/SLI/CROSSFIRE) (P8Z77-V LK)
4Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (WD10EZEX)
5Procesor Intel CORE i5-3470 3,2GHz BOX 6M LGA1155 (BX80637I53470)
6Pamięć Kingston HyperX 2x4GB 1866MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM XMP Predator Series (KHX18C9T2K2/8X)
7Karta graficzna Asus GeForce CUDA GTX660 2GB DDR5 PX 192BIT 2DVI/HDMI/DP (GTX660-DC2O-2GD5
8Obudowa SilentiumPC Gladius M40 Pure Black ATX/USB3.0/SSD ready/3x120mm bez zasilacza (SPC077)        

Natomiast zastanawiam się nad zasilaczem ponieważ wybrałem ten 600W BeQuiet Gold a juz mnie ktoś pokarcił, że jest to niepotrzebna strata pieniędzy i wystarczy w zupełności 530 tylko jest tego tyle, że nie mogę wybrac najlepszego za rozsadną cene a przede wszystkim cichego, z opcją minimum Bronze oraz gwarancją minimum 3 lat.

Drugie pytanie czy do tej obudowy wejdzie chłodzenie w.w w zestawie??

Proszę was o pomoc, oczywiście jestem otwarty na propozycje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...