Skocz do zawartości

Wybor karty graficznej do mojego sprzetu


Recommended Posts

Witam, to jest moj sprzet ktory bede kupowal ale jeszcze karty graficznej brakuje ;D 
Sprzet:
Dysk Twardy:Seagate Barracuda ST2000DM001 2TB
Pamiec:Corsair 2x4gb LP Vengeance 8gb dual channel ddr3 1600mhz
Plyta Glowna:AsRock z77 Extreme4
Procesor:Intel core i5 3570k 3.4Ghz 6mb cache 4 core
Cooler do procesora:ThermalRight HR-02
Zasilacz:OCZ ZT series 550W
Obudowa:Zalman z9 u3
Dysk na Windowsa:OCZ Vertex4 128GB sata III

[sprzet do gier, Chcialbym pograc przynajmniej 2 lata na max ustawieniach bez lagow ]

Zastanawialem sie o tych kartach

Gigabyte radeon HD 7950 3GB <<Slyszalem duzo negatywnych wypowiedzi o niej ;/

660Ti < no tak slyszalem ze dobra karta ale jest ich troche 'asus' 'msi' ' nividia' duzo ich jest i niewiem ktora najlepsza 

Jakie karty mi jeszcze polecacie [Jakies dobre do mojego sprzetu zeby chodzily mi gry na max ustawieniach bez lagow]

Za karte chce mniej wiecej wydac 240£ wiec na polskie to jakies 1000zl

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam http://www.itpc.net.pl/images/smilies/smile.gif

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz kartę która przez 2 lata pociągnie wszystko na max bez lagów to weź Titana. Masz dosyć mały budżet na taką karte. Bierz GTX 660Ti http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-660-ti-2gb-ddr5-pci-e-box-84-648314.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=648314

Link to post
Share on other sites

''Oczywiście, że HD 7950, bez dwóch zdań.

1. Większa szyna. (pozwala na granie w większej rozdzielczości nie tracąc dużej liczby FPS. 
2. Więcej ROP's niż GTX 660Ti (Chodzi tu głównie o wydajność) 

Od siebie polecam. Gigabyte HD 7950 3GB WindForce 3x. Posiadam ten sam model karty co podałem i spisuje się świetnie.''

To slyszalem od jednego typka wiec teraz niewiem ktora wybrac 

Link to post
Share on other sites

Od siebie polecam http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd-7950-3gb-with-boost-11196-16-20g-524234/.

Troszkę droższa od Gigabyte, ale podobno Giguś ma zablokowaną zmianę napięć. Nie słyszałem, żeby się ktoś na nią skarżył:)

Bardzo fajne chłodzenie, nie będzie Ci się grzała no i zrobisz sobie na niej OC. 7950 bardzo dobrze się kręcą. Ale gdybyś się zdecydował na 660ti to też nie byłoby źle. Różnie nie są zbyt wielkie, ba, nawet 660ti w niektórych grach wygrywa, ale 7950 ma więcej takich gier w których jest zwycięzcą.

Ps. Żeby tylko nie było kłótni w tym temacie!!!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...