Skocz do zawartości

GeForce 8600GT czy Radeon 2600XT


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mam pytanie, ktora karta jest wydajniejsza GeForce 8600 GT 256/512 Mb, czy Radeon 2600XT?

Chodzi mi dokladnie o te 2 produkty:

http://allegro.pl/item878866461_gigabyte_gv_rx26t256h_2600xt.html

http://allegro.pl/item881491189_gigabyte_geforce_8600gt_256mb_ddr3_na_gwarancji.html

 

Jeżeli jedna z nich bardziej od drugiej to dlaczego i jak bardzo?

POZDRAWIAM!

Link to post
Share on other sites

Mam identyczną kartę 8600, i powiem, że jest bardzo gorąca. Podczas obciążenia w programie furmark po kilku nastu minutach jej tmp. dochodzi do 100 C. Niemienia to jednak faktu, iż karta bez problemu wytrzymują tą temperaturę. Do dzisiaj, na niej gram, z lekko podkręconymi zegarami w rozdziałce 1680x1050 i nie narzekam. Gdybyś miał gdzieś na zbyciu jakieś chłodzenie, mógłbyś zastanowić się nad tym GF, dobrze się podkręca (przynajmniej mój egzemplarz) jedyna wada to taka, że trzeba zamontować jakiś wentylatorek.

Ale ogólnie radził bym jednak brać coś mocniejszego.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Ja bym wolał nie przepłacać i wziąć to, co jest tańsze. 2600 nie grzeszy specjalnie wydajnością szczególnie powyżej 1024x768, ale i ten geforce o wiele lepszy też nie jest. Właśnie dlatego ja osobiście wolałbym radeona.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Cześć sas.

Wydaje mi się jednak, że (tak wynika z profilu) ten, co zadał pytanie potrzebować będzie karty na AGP. Czyli nv max7800/7900 lub radeony. A może się pomylił i chodzi mu o nv 7600GT na agp, jeśli tak to tylko i wyłącznie brałbym hd2600.

Link to post
Share on other sites

Nie,nierozmyślę sie raczej a dużo już z ceny zszedłem.Torture widział tą kartę na foto bo był nią zainteresowany :menda: jak coś to wal na PW. 100zł z pudełkiem,sterami,paragonem i książeczkami.jak chcesz foto to wal śmiało,chcę się pozbyć tego ,,radzia dziadzia'' i dokupić sobię ramu.

(dzięki chłopaki za opinie o mojej ofercie ;) )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...