Skocz do zawartości

Killer Modding


Recommended Posts

oki kupilem baterie do aparatu i nacykalem pare fotek z 1366

 

; 1) tutaj jeszcze  zz ledami na wierzchu mpowerem dzialajacym

 

http://images35.fotosik.pl/1900/9f224e83dd17dc8cgen.jpg

 

2) tutaj juz ledy schowane ale brak pokryw na kable sata i na wentylator od dyskow

 

http://images50.fotosik.pl/1944/993154df92fca186gen.jpg

 

3) tutaj 1366 i buda z oknem

 

http://images41.fotosik.pl/2033/4e4059d73a6283a3gen.jpg

 

4) tutaj cala widoczna jest cala obudowa razem z zasilaczem

 

http://images34.fotosik.pl/650/79577eeb43381d89gen.jpg

 

5) tutaj troche zblizenie na mobasa

 

http://images44.fotosik.pl/686/9509c47fd327e6c1gen.jpg

 

we wtorek/srode bede wysylal mpowera na gwarancje

Link to post
Share on other sites

ogolnie to mysle o wymianie za doplata na cos innego ale to sie jeszcze okaze jak tam dotrze do nich ( na co .... sam nie wiem na co jeszcze ) :(

najbardziej to bym chcial ja spowrotem sprawna bo glownie to mi na jej wygladzie zalerzy :]

ale nie wiem jak mam miec jakies komedie z nia i sie wkurzac niepotrzebnie to lepiej ja wymienie bo jeszcze caly komp ucierpi przez mobasa :/

Link to post
Share on other sites

Oszczędność? Dongle wifi można kupić za 35zł, a całkiem wypaśną WB300 pod PCI-E od Gigusia (z "blutaczem" 4.0) za 80zł. Biorąc fakt że G45 nieustępującą MPowerowi można mieć za 390zł (a nawet lepszą bo mniej awaryjną). To nawet po zakupie dongle wychodzi to o wiele taniej :) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja już się nauczyłem, że płyta z bajerami nie jest mi potrzebna bo nawet 1/4 z tych bajerów nie wykorzystuje. Lepiej kupić coś dobrego + dodatkowy dongle niż co dzień uruchamiać kompa zastanawiając się czy ruszy (jak ja przez ostatni miesiąc)

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

jak juz bym mial wymieniac to na :

 

ASRock Z77 OC Formula

Gigabyte G1.Sniper3

MSI Z77A-GD65 Gaming

ASUS SABERTOOTH Z77

Gigabyte GA-Z77X-UP5 TH, Z77

ASUS Maximus V FORMULA/ASUS Maximus V Extreme

Gigabyte GA-Z77X-UP7

 

w takiej kolejnosci chodz wiem ze niektore sa calkowicie nieoplacalne biorac pod uwage cene do wydajnoscie ale nie to dla mnie jest wazne ;)

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Każda z tych płyt to przepłacona zabawka dla dzieciaków. GD65 GAMING to GD65 ale droższa... Asusy z serii ROG są warte tyle co MPower (prawda natsu :)?). 

 

Na 1155 nie ma co kupować mobasa powyżej 450-500zł. Powyżej kupuje się 2011

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

koledzy drodzy jak przyjdzie mi pchac budzetowke do obudowy

to juz  ja wole pierdzielnac przez okno cala obudowe niz pchac cos budzetowego do srodka

bez urazy ale nie po to staram sie w miare brac wszystko powiedzmy ze sredniej polki zeby teraz wsadzic tam mobo za trzy/cztery paczki

 

co do wyboru mobo to musze poczekac az moje dotrze i tam zaczna w nim grzebac ... potem sie okaze co bedzie dalej

 

a tak btw to planuje obudowe zmienic na nowy rok ^^

Link to post
Share on other sites

A co jest złego w mobo za 3/4 paczki? -15 do lansu czy jak? Sorry, ale to kupy nie trzyma. Używasz w ogóle tych bajerów z mobasów za 7,8,9 stów? Ja miałem megasuperhiper mobo warte wtedy grubo ponad 1k i nawet 1/4 funkcji nie używałem a najbardziej podobał mi się wygląd. Co innego gdyby to było LGA2011, ale przy tej podstawce to się mija z celem

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

@natus nie nie uzywam jak by mi nie zalezalo na wygladzie to bym kupil bude za dwie paczki zasilacz za 230 mobasa za 350zl karte 7750/7780/gtx 660 ramy jakies kinga albo corsarza za dwie paczki i jakiegos i3 z chlodzeniem fera/macho czy fortisem ... dalej tego tematu nie chce mi sie ciagnac ^^

 

gtxor nie wal facepalmow tutaj :]

tylko oganij ta pompek u siebie w koncu zeby to mialo rece i nogi bo nie chce mi sie wiezyc ze ciebie ona nie rusza :P

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

G45 jest bardzo ładną płytą w mojej opinii... zresztą wizualnie nie odbiega bardzo od GD80, no ale nie ma naklejki z ceną i "+10 do rispektu na blokach" za posiadanie topowego modelu :)

 

PS: Czy mi się wydaje, czy też pompę wbiłeś na 1 plan w budzie?:P 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

@gtx ja wiem moim zdaniem tez nie odbiega niczym tylko slabsza sekcja zasilania jak dla mnie bo i na 45tce mozna sli zrobic a wiecej nigdy mi sie marzyc nie bedzie

 

z ta seria msi niebieskich GD43-80 jest to nie tak ze ich kolor podczas fotek jest taki no sami wiecie jaki ....

sam chcialem przeciez kupic GD80 rok temu .... na wakacje

 

co do pompy u ciebie to jest to jedyna rzecz jaka mi tam nie pasuje :/

na pierwszy rzut oka rzuca sie ona w oczy ze jest poprostu nie na swoim miejscu ale mam nadzieje ze ogarniesz to i bedzie wszystko git malina ^^

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

@natus nie nie uzywam jak by mi nie zalezalo na wygladzie to bym kupil bude za dwie paczki zasilacz za 230 mobasa za 350zl karte 7750/7780/gtx 660 ramy jakies kinga albo corsarza za dwie paczki i jakiegos i3 z chlodzeniem fera/macho czy fortisem ... dalej tego tematu nie chce mi sie ciagnac ^^

Skoro zależy na wyglądzie po co brałeś mpowera, który wizualnie tam w ogóle nie pasuje? Niebieskie ledy, niebieskie wentyle, niebieski płyn i... żółty mpower. 

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

mpower moim zdaniem to jedno z najladniejszych mobo i wszystko pasuje oprocz zoltych wstawek ktore bede przemalowane jak juz wszystko bedzie dzialalo :P

 

nie wiem natsu co tobie tam takiego nie pasuje oprucz tych zoltych wstawek na radiatorach

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...