Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. 

Posiadam neostrade na kablu wszystko działało bardzo dobrze dopóki nie zaczęły się przeciążenia już od jakiegoś czasu mam problem z pingiem (150-250ms) i prędkością (0,5-2mb z 10)  co jest karygodne aby cokolwiek robić na necie w godzinach ~14-24, w skrócie technicy nie są w stanie tego naprawić póki nie zmodernizują centrali tylko że nikt nie wie kiedy to będzie. Inny dostawca też odpada bo wszystko jest na kablach tp. Dlatego chcę zabrać internet bezprzewodowy tylko nie wiem do końca gdzie. LTE odpada bo zasięgu brak jedynie HSPA+ tylko czy są w stanie zapewnić lepszy ping niż ten który mam na kablu? a jak tak to kogo wybrać plus, play a może ktoś inny? jedynie ma służyć do grania, na prędkości mi nie zależy. Z góry dziękuje za pomoc. 

Link to post
Share on other sites

ja mam neostrade i u nnie ladnie smiga mam do 10 mb/s ping w battlefield nie przekracza 40.sciaga sie nawet powyzej 10 mb/s.

 

wez moze radiowy

 

To że u Ciebie działa to całkiem inna sprawa. Wszystko zależy od odległości od centrali oraz ilości osób podłączonych do linii 

Jeśli mówią że jest kiepsko i na dzień dzisiejszy tego nie są w stanie poprawić to z pewnością długo się to nie zmieni 

 

Internet mobilny- ma dwie podstawowe wady: pierwsza to limity pobierania danych druga ping nie zawsze będzie równomierny, często zdarza się że skacze tak samo jak prędkość

 

Najlepsza opcja to wybór internetu radiowego wifi jeśli masz taką możliwość 

Link to post
Share on other sites

Plus daje parę dni na testowanie więc może zabiorę aby tylko sprawdzić jak to wygląda, do centrali mam 500 metrów więc praktycznie 20mb działa (zanim zaczęło się psuć miałem 20mb), nie myślę o zerwaniu umowy z tp (kończy się za 2 miechy) bo duże pieniądze to nie są to dlatego też o limity się nie martwię bo ściągać przez kabel można. Radiówka odpada bo z pingami będę miał podobnie do tej sytuacji ping pewnie będzie niższy ale co nie zmienia faktu że będzie niestabilny. A co sądzicie a internecie satelitarnym niski ping? stabilna prędkość?

Link to post
Share on other sites

Jeśli Ci działało normalnie to co zje*ali? 

Satelitarny jest drogi i ma limity. Wydaje mi sie ze możesz poszukać powiedzmy u lokalnych dostawców radiowek ale i tam róznie bywa wiec.. Może spróbuj pogadać z jakaś NETIA czy na próbe są w stanie Ci coś uruchomić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...