Skocz do zawartości

Komputer do 4000zł do gier


Recommended Posts

Witam

Chcę kupić komuter który będzie mi służył przez długie lata, będe go podkręcał, grał w najnowsze gry przez kolejne lata, płyta główna lga1155 tylko z tego rodzaju najlepiej z77 wykorzystującą w pełni możliwości procesora. Proszę zwrócić pod uwagę czy kable będą do siebie pasować jeśli nie to przoszę znależć pasujący kabel żeby nie było zaskoczenie po kupnie że coś nie pasuje. Nagrywarka dvd, Ram najlepiej 8gb 1600mhz, dysk twardy 1T, miło by było jakby ktoś znalazł swięcącą obudowę czerwoną albo niebieską albo podzespoły świecące jak zasilacz.

Link to post
Share on other sites

Intel Core i5-3570K

ASRock Z77 Pro4

Gigabyte HD 7950 WindForce 3X

Nanya Elixir Generic 8GB 1333 MHz

Seagate Barracuda 7200.14 1TB

Plextor M5 Pro 128 GB

Corsair CX600M 600W

SilentiumPC Fortis HE1225

Lite-On iHAS124-04

Regnum L50

 

Co do światełek to kup se osobno jakies diody lub katody .

Link to post
Share on other sites

Oj damianox damianox... a gdzie nagrywarka?

I nie dawajcie mu zamkniętej obudowy, jak kolega autor wyraźnie chce komputer choinkę - okno musi być.

 obudowa nie musi być świecąca jak nie ma za normalne pieniądze "choinki" bo za 500 zł to napewno obudowy nie kupię

Link to post
Share on other sites

Ja proponuje po raz kolejny Zalman z11 plus lub z9 U3 tanie i ciekawie wygladajace. Ogolnie zestaw by damianox89 http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=70533&s=54407&s=59683&s=69522&s=57973&s=72495&s=70268&s=71137

dzięki za pomoc podoba mi się cały zestaw oprócz karty graficznej bo to jest chińska firma a chińczykom nie ufam , poszukam jeszcze na innych stronach może znajde taniej

Edytowane przez Pawel96
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...