Skocz do zawartości

Microsoft Points - parę pytań


Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników.

Mam kilka pytań dotyczących MP.

Ostatnio słyszałem o generatorach kodów, właśnie na punkty microsoftu do konsoli xbox.

Moje pytanie brzmi, czy istnieje coś takiego, czy to jedynie fake?

Chciałbym również zapytać gdzie najtaniej owe punkty zdobyć? ( allegro - zbyt drogo )

Właśnie dziwi mnie również skąd użytkownicy allegro posiadają tyle tych kodów ;o

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Nie ma żadnych generatorów... Jedna wielka ściema do : 
1. Zawirusowania
2. Wyciągnięcia naiwniaków

Co najwyżej wciskane są kity z kontami z takimi MSP. Jeśli chciałbyś się coś o tym dowiedzieć jakie są konsekwencje korzystania z takich kont, zapraszam na PW. Podeślę swój ogromny tutorial & poradnik. Niestety, nie jest on na benchmarku :) 

Najtaniej MSP znajdziesz na Allegro. I ceny w przeliczeniu są naprawdę bardzo niskie... Nie oczekuj niczego taniej. Co najwyżej drożej, od oficjalnego sklepu M$.

Link to post
Share on other sites

Kodów 14 dniowych już nie ma. (Były dostępne kilka miesięcy temu. Ale wtedy szał na nie był... Jeden kod 1.50zł ;))Przynajmniej nie da się ich w żaden sposób zdobyć :) I pamiętajmy - nie jest to GOLD tylko Silver z możliwością grania online. Czyli Trial ;)


Tak samo z 48H - "skończyły się". 

Na Allegro zostały ostatnie szutki tych Triali.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Nie ma żadnych generatorów.

Jednym z najtańszych są na allegro i naprawdę nie są drogie.

Co do posiadania tych kont na allegro to po części nie wiem skąd one są, w każdym razie skorzystałem kilka razy i są ok. Ryzyka bana nie ma ale są pewne ograniczenia np w przypoadku wymiany konsoli (nie da się pobrać tych zawartości ponownie - przynajmniej tak mówią a nie chce się przekonywać);)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...