Skocz do zawartości

Geforce 670win3+ i5 3570+16gb - bardzo mala ilosc fpsow


Recommended Posts

Witam, wczoraj doszedl pc. Konfig jak wyzej , plyta asrock extreme z77 cos takiego. Stery do grafiki najnowsze.

 

Na full mozliwych detalach, w full hd z podkreconym gpu na rdzeniu i pamieci o 40 i stawkocym cpu mam w:

 

Crysis 3- 17-27 fpsow srednio z 22.

Battelfield - srednio z 27 fpsow

 

 

Patrze na testy w sieci i sie pytam co to ku... jest. Zaplacilem gruba kase za gpu i reszte komponentow zeby miec 25fpsow srednio? Toz to nawet nie jest plynna rozgrywka.

 

Prosze o sugestie, co moze byc nie tak. (Karta graficzna musi byc dobrze podlaczona skoro normalnie trybi, temp niskie itd?) Co moze byc tego przyczyna? W testach w takim BF po 50-60 srednio jest a nie 25 przy tym samym konfigu.

 

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

CPU: i5 3570k + black white chlodzenie
RAM: 4x4 corasair low prifle cl9 1600
ZASILACZ: Deus G1 600W
GPU: Gtx 670 windoforce 3
PLYTA GLOWNA: Asrocck extrem 4 z77
SYSTEM: Win 7 64bit
STEROWNIKI GRAFIKA: 310.90
PROGRAMY Z PLYTKI DO PLYTY GLOWNEJ: WSZYSTKIE ZAINSTAWLOWANE
6 wentyli w obudowie, przewiewna.
HDD: Seagate barracuda 7200 1tb

Edytowane przez forum_forum
Link to post
Share on other sites

Pewnie ze jest co sie dziwic nawet w crysis 3. Widzialem test na Pclab. Wlaczone msaa jest. Dodatkowo w bf3 powinno byc lekko 50+fps a nie non stop w okolicach 20fpsow. Zrobie zaraz test tym 3d markiem juz sciagam.

 

http://www.3dmark.com/3dm11/5868707

 

wynik z 3d marka na stockach...

MSAAx8 i GTX680 zdycha , ale to taki szczegół :D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

W batellfild jest spoko, ale jednak ten crysis 3 to chora gra, sredni fps nadal z 22 mam z msaa itp wszystko na fullu. Chore

jeśli masz MSAA na x8 to nie jest chore(pierdołowaty efekt , którego prawie nie widać zabijający wydajność) :rotfl:  i tak nieźle sobie ta 670 radzi. Wyłącz to gó**o warte MSAA i włącz SMAA . Wydajność skoczy ze dwa,trzy razy do góry i będzie ciut ładniejszy efekt :P

Edytowane przez Rafcio1874
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja z kolei na Gtx 680 mam powyżej 50 fps na V.HIGH + MSAA 4x, ale na 1440x900. Ale i tak jestem zadowolony. Wg mnie coś nie tak masz z tym Crysisem 3, chyba że działasz na rozdziałce 2560 itd.

Edytowane przez sevku22
Link to post
Share on other sites

Ja tylko ostrzegam, że autor tematu jest człowiekiem ograniczonym umysłowo i przejdziecie drogę przez mękę próbując mu pomóc.
I polecam być przygotowanym na soczystą wiązankę pod waszym adresem, jak mimo szczerych chęci ten jegomość nie podoła jakiemuś prostemu zadaniu i nadal będzie tkwić w problemie.

Been there, done that.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...