Skocz do zawartości

Max Peyne 1,2-Błąd


Recommended Posts

Witam.

Dziś chciałem przypomnieć pamięć o tych grach na początku zainstalowałem Max Peyny 1 (Oryginalny kupiłem chyba trylogie z cenegi czy jakoś tak :) )

Zainstalowałem klikam na ikonkę i nic w menadżerze tylko jest więc zamykam.Kiedy wziąłem tryb zgodności z win 95,98,Xp jest błąd Exception in startupInit: Directory\data not found po tym błędzie niby plików nie ma,ale płyta jest na 100% sprawna.Przeinstalowałem,ale to samo.Proszę o pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Obie gry maja problem z uruchomieniem sie na nowych sterownikach kart graficznych. Obojetne czy radek czy gf. U mnie na najnowszych sterach amd gra sie zwyczajnie nie wlacza, a na wersji 11.3 dziala normalnie. Pokazuje sie proces ale nic wiecej. To samo jest na radku 4670 w stacjonarce jak i 6320 w lapku. Na najnowszych drajwerach gra raz na 10 prob wlaczala sie przy wylaczonej kompozycji pulpitu i zgodnosci z 98/me. U mnie rozwiazaniem byly starsze drajwery. Gre przeszedlem i wrocilem do nowszych. Z tego co widze w spoilerze masz sterowniki 12.4 wiec w sumie powinno dzialac. Chyba, ze to stare dzieje i uzywasz najnowszych to wroc do starszej wersji.

Edytowane przez pocio
Link to post
Share on other sites

Fakt z 2 dni temu zainstlowałem 13.1 wcześniej miałem 12.4,ale były jakieś prolemy z nimi.Szkoda trochę że nic nie da rady zrobić :( tez miałeś idetyczny błąd z Exception in startupInit: Directory\data not found ?

Link to post
Share on other sites

Spóbuj dodać tą grę do STEAM i sprawdź czy pójdzie, ponoć część osób tak robiła.

Zainstaluj patcha ostatniego ja nie zrobiłeś tego jeszcze.

Ustaw exe na kompatybilność z 98/ME i `uruchom jako administrator`.

 

Jak nadal nie działa to spróbuj tak zwanego pliku `exe nocd`, ponoć też pomógł wielu osobom.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...