Skocz do zawartości

Modernizacja dla gracza do 1200 zł


Recommended Posts

Dzień Dobry.

 

Proszę o pomoc w zmodernizowaniu komputera przeznaczonego do grania.

  • Zastosowanie komputera : gry
  • Maksymalna kwota : 1200 zł
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie, ale jeśli byłoby konieczne to niewykluczam
  • Części z poprzedniego komputera :
    • płyta główna: GA945P-S3 LGA 775 PCiE x16
    • pamięć RAM: 2x1GB DDRII PC2-5300U-555-12-22
    • procesor: E6550 Intel Core2 duo 2,33MHz /4M/1333
    • cooler fabryczny Intel
    • karta graficzna: brak
    • HDD SATA
    • zasilacz: PROcomp model ATX KY-500W
  • Inne: tak żeby mógł pograć w BF3 (jeśli się da)

 

Link to post
Share on other sites
OCZ OCZ-ZS550W-EU 250zł ASRock H61M/U3S3 230zł Intel Core i3 2100 420zł GOODRAM DDR3 4GB 1333MHz PC3-10600 CL.9 70zł

Dysk zostaw resztę swojego konfigu sprzedaj. Kup na allegro to co ci podałem i do tego jakąś grafę z allegro za pieniądze ze sprzedaży starego konfigu. 

Ale najlepiej dozbieraj do tak około 2500 zł i wtedy coś się złoży.

Link to post
Share on other sites

Jak będziesz kręcił - a na pewno będziesz bo to grzech nie kręcić 965BE :) to płyta kiepściutka. No ale w takim budzecie to trzeba magika żeby coś sensownego wykminić. ja bym sugerował poszukać jakiejś hd5770 używanej poszukać tak za 250 max i dołozyć do płyty lepszej żeby móc podkręcić procka, może nawet coś sensownego używanego znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

Ja tylko przypominam, że na uszczypliwe komentarze można sobie pozwolić dopiero po konstruktywnym poście.
Za śmiecenie pustymi wypowiedziami w stylu "haha" "kpisz" "skąd żeś się urwał" bez poparcia tego zdania/wyprowadzenia z błędu będą się sypać nagrody.

A damianox9 niech zrewiduje wiedzę, albo się nie odzywa bo jak powróci tu z podobnymi wypowiedziami to wyleci z hukiem.

Link to post
Share on other sites

Kolego masz tu debesciaka za 1200zł nic lepszego ci nie wymyślą:  http://www.morele.net/inventory/info/6xntbG/

 

No kolego daryzda fajnie, że się udzielasz na forum i "pomagasz" innym, ale może lepiej się dokształć.

Spróbuj w zestawie zaproponowanym przez Ciebie zamontować procesor w płycie głównej. ZNOK!!!

Nie da się: procesor FM2, a mobo FM1 !!!!! :[

Zaufałem zestawieniu zrobionemu przez Ciebie i nie sprawdzając kompatybilności kupiłem to wszystko.

I co?

I DU.....A.

Także dzięki za taką pomoc :(

Mam teraz na sprzedaż nówkę sztukę (z dzisiejszą datą zakupu) płytę główną ASRock A55M-DGS.

Jak ktoś chętny za 150 zł to pisać.

Ależ jestem wkurzony wrrrrrrrrr......!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Dziwne bo w opisie płyty głownej pisze:

   Socket FM2    

To pewnie błąd morele ,zawsze możesz zwrócić cały sprzęt.
                        
            
            
        
                                
            
            

Link to post
Share on other sites

Bardzo cię przepraszam nie mam pojęcia jak to się zmotało, miałem tą płytę podać.   http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-fm2-a55m-e33-525460/  Robiłem kilka zestawień i umknęło to mojej uwadze.Kurde teraz 3 razy popatrzę zanim zaproponuje jakiś zestaw. Wezmę na siebie odpowiedzialność za mój błąd, jeżeli Morele nie wymieni ci płyty odkupie ją od ciebie.Już wiem jak to się stało, jak włączy się filtrowanie płyt na FM2 na stronie morele, to ta felerna płyta wyskakuje jako pierwsza choć jest na FM1, niestety mój błąd bo nie zerknąłem że to nie FM2.

Edytowane przez daryzda
Link to post
Share on other sites

Dlatego powtarzam cały czas - to nie jest konkurs na "kto szybciej wklei zestaw".
Sprawdzajcie co doradzacie, błędy się zdarzają, ale tutaj te błędy kosztują kogoś pieniądze więc proszę, pilnujcie się.

Zwrócić towar oczywiście możesz, do 10 dni bez podawania przyczyny. Będziesz stratny jedynie za kuriera którym wyślesz płytę z powrotem (i kuriera który przywiezie Ci nową).

Link to post
Share on other sites

Bardzo cię przepraszam nie mam pojęcia jak to się zmotało, miałem tą płytę podać. [...] Już wiem jak to się stało, jak włączy się filtrowanie płyt na FM2 na stronie morele, to ta felerna płyta wyskakuje jako pierwsza choć jest na FM1, niestety mój błąd bo nie zerknąłem że to nie FM2.

 

Oki, przeprosiny przyjmuję. Nie ma problemu - spróbuję zwrócić.

Ja z kolei przepraszam, że początkowo się uniosłem, ale proszę o wczucie się w sytuację, w której byłem (wszystko przygotowane do składania, stary trup rozebrany, rozpocznam montaż i ... :sciana: ).

Wgłębiłem się w to AMD (wcześniej składałem tylko na Intelu) i też już widzę, że to nie do końca Twoja wina.

Ewidentnie jest błąd w opisach najtańszej płyty AsRocka z chipsetem A55 i to nie tylko w morele, ale w innych również.

Edytowane przez stivi_wonder
Link to post
Share on other sites

Nie masz za co przepraszać, ja bym ptaki słał że hej, jest 80% mojej winy. Za bardzo zaufałem temu filtrowaniu, a niestety po to się ma mózg żeby go używać.Teraz będę dwu kronie przyglądał się zestawowi. [ strasznie się głupio czuje, tym bardziej że komputerami się interesuje od czasów ZX Spectrum ]. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...