Skocz do zawartości

Jakim programem sprawdzić czy moja karta graficzna jest w 100% sprawna ?


Recommended Posts

Witam.Czy znacie jakieś programy którymi można to sprawdzić ? Chciałem przetestować Furmarkiem ale temp. na karcie po 20% testu osiągała już 73 stopni więc wyłączyłem test.Podczas normalnego użytkowania temp. wynosi 36 stopni a w grach 60-62 stopnie

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

na gtx570 mialem ponad grubo ponad 80c i bylo ok, nie pisze jaka karta bez sensu

 

w ogóle to powinien panować porządek w zakładaniu tematów takie jak ten powinny być od razu kasowane

Edytowane przez wiwat
Link to post
Share on other sites

Karta to 550 ti.Czasem np. BF3 w trakcie gry sam tak po prostu się zamyka i wywala mnie do pulpitu.Dzisiaj jak włączyłem PC to zamiast całego niebieskiego ekranu ''powitalnego'' miałem tylko mały pasek niebieskiego kawałka ekranu na górze i po 2sec pojawił się cały ekran, ale na ok. jakieś 3sec nie mogłem ruszyć myszką i dopiero po tych 3 sec. normalnie się PC włączył(a właściwie to dokończył włączanie). oprócz tego co jakiś czas(1 na kilka dni) komputer całkowicie się zawiesza i pomaga tylko reset.Ram przetestowany memtestem i 0 błędów.Myślałem ze to może wina dysku ale teraz to już nie wiem ;/ W hdtune też zero błędów.Aaa i jeszcze gdy gram w Far Cry 3 to zawsze po około 20-30 min gra wywala do pulpitu i mam tylko ikonke FC3 na pasku zadań ale nie moge jej kliknąć i mogę zamknąć FC3 tylko w menadżerze zadań.Uprzedzając pytania: Tak, system jak i gry są oryginalne.Wszystkie sterowniki najnowsze zainstalowane.

i5-3450

GTX 550 Ti

8gb ram Geil

Wd caviar GP 500gb

OCZ ZS 550W

GIGABYTE GA-B75M-D3H B75

Win 7 HP 64



Testy w nowym 3DMarku przebiegły pomyślnie.Czy mimo to karta może być uszkodzona i powodować te problemy ?

Edytowane przez Radek123
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...