Skocz do zawartości

Recommended Posts

Panowie jakie są w miarę bezpieczne temperatury dla tej GPU ?

Wczoraj robiąc testy po OC na nowym smarku osiągnąłem 95 stopni wentylatory na 100%

Zegary mógłbym jeszcze podnosić bo osiągnąłem tylko 1190 / 1630 ale ta temperatura ?

Doda, że  3DMark 11 przechodziła przy 1250 / 1700 z temp do 80 ~ 85 stopni 

 

Nie mogę nigdzie znaleźć czegoś na temat max temp.

Link to post
Share on other sites

Coś bardzo wysokie masz te temperatury, może jest jakiś problem z dociskiem chłodzenia. Ja jak robie test z max OC to zawsze daje wentylatory na grafie na 100%. I w tym najnowszym smarku temperatura na rdzeniu nie przekroczyła u mnie 60C na hardcorowym napięciu 1.36V i zegarze 1398MHz.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

strasznie wielkie wyniki

u mnie w marku gdzie Ty masz 95 i fan 100% ja mam 69 max i fan na auto (dochodzi moze do 40%) przy 1150mhz

a to przeciez matrix ktory ma identyczne chlodzenie jak Twoje tylko w innej obudowie...Moze to ten bios co pisales zmienia cos z napieciami i dlatego...

czym krecisz? bo jak ASUS GPU TWEAK to daj Load Line na full100%

Link to post
Share on other sites

Jacek nie za duża różnica 40 a 93 stopnie , albo docisk , pasta albo że czyta temp. No bo jesli chodzi o napecie i bios to by było widac podczas testu że daje za dużo papu.

a i tu sie mylisz

u mnie np gpu-z podaje caly czas ze mam 1,257V czy to po oc  czy bez (tylko 0.850V w idle)

a dopiero ASUS GPU TWEAK pokazuje jak jest naprawde i tak bez oc jest ok 1,180Va po oc wiecej 

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

 

Jacek - ja tak sobie patrzę na ten film i tylko czekam kiedy gpu się wyłączy %-) i zgaśnie.

 

Też się podczas testu zastanawiałem ja się spali czy by sobie GTX'a 680 do katowania kupić :cry:

 

A tak na poważnie, macie rację szkoda tyle kasy dla kilu punktów w smarku ;)



Do normalnego użytku nie kręcę GPU, nie ma potrzeby , jeszcze ...

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ja tak może ni zgruchy, ni z pietruchy ale co zmienili w nowej wersji smarka 11, że wszyscy się tak jarają tym i leją z radości po kątach.

 

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

No i wystrarszyli chłopaka co by lepszego oc nie miał :D

nie no te temperatury normalne nie sa...

 

Ale moja prosba do Jacka

prosze sprawdz jeszcze w najnowsyzm ASUS GPU TWEAK jakie masz temp i Vcore na tym oc bo moze byc inaczej...

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

 

No i wystrarszyli chłopaka co by lepszego oc nie miał :D

 

Nie tak łatwo mnie przestraszyć, a już na pewno nie perspektywą usmażonej katy.

Ona na powietrzu i tak ma ogromne możliwości, gdyby ją zwodował to myślę, że w granicach 1280 / 1800 spokojnie by poszła %-)



 

Ale moja prosba do Jacka prosze sprawdz jeszcze w najnowsyzm ASUS GPU TWEAK jakie masz temp i Vcore na tym oc bo moze byc inaczej...

 

OK :D



tommyt1983  jak go odblokować ?

Tyle co mogę max na nim, to ...

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/fz/4o/jv/clsnaq.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...