Skocz do zawartości

HD 4850 - Connect 3D


Recommended Posts

Witam. Otóż zamieniam wymienić swoją poczciwą 9600GT na HD 4850 512MB. I szukając różnych ciekawych ofert natrafiłem na jedną, z tym że:

 

Wszystko jest ładnie, pięknie ale firma karty to Connect 3D ;) . Już nieraz mi się nazwa firmy obiła ona o uszy ale nic poza tym. Tak więc mam pytanie. Czy warto się pakować w grafę tej firmy?

Link to post
Share on other sites

a co to za róznica jakiej firmy kupisz kartę, szczególnie w cenie 300 - 400zł? Ważne że nie gainward ;), ma gwarancję sklepu na 2 lata? Jak ma to co cię interesuje firma, przecież te karty róznych firm często tylko nalepką się róznią. Inna sprawa że jesli to referent 4850 to może byc gorący i dość głośny.

Link to post
Share on other sites

Właśnie co chcesz od kart Gainwarda? Fakt to już nie ta mark co kiedyś, ale nie odstaje od reszty przeciętniaków. Mam GTX 260 Gainwarda i jestem bardzo zadowolony, śmiga bezproblemowo i jest cicha. A wracając do tematu: sprawdź tylko czy to nie jest przypadkiem jakiś kastrat (jeśli model, który wybrałeś jest wyraźnie tańszy to może tak być, był taki przypadek z GF8800GT firmy Point of View). Jeśli specyfikacja zgadza się z referencyjnymi parametrami Radka 4850 to ta karta będzie tak samo dobra jak każdy inny referent.

Link to post
Share on other sites

Właśnie też mam Gainwarda 4850 i standardowo była cicha a temp. w okolicach 60st. max były.

teraz mam chłodzenie zmienione na Accelero S1 rev2 + zephyt silentium 120mm i cisza a temp. +/- 50st. w stresie w/g riva tuner.

Link to post
Share on other sites

Obecne twory Gainwarda, to już nie jakosc z czasów GeForce2 Ti i GeForce 3, ale jak ma się na taki produkt gwarancję, a chłodzonko jest ciche, to nie ma co się czepiac.

 

Co do Connecta 3D. W Polsce mało tego jest, ale niegdyś ta firma była znana. Zwlaszcza w czasach Radeona X800GTO, kiedy układy tego producenta pozwalały się modowac na wersje X800XT/X850XT :).

 

Reasumując, jak jest tania, ma gwarancję, to możesz kupowac.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...