Skocz do zawartości

Używa ktoś GTX295?


Recommended Posts

Chciałbym kupić tego GTXa295,ale narazie się wstrzymałem i wetknąłem HD4670.

Pojęcia nie mam którą markę wybrać.Najbardziej dostępne są Asus,Gainward i EVGA ,choć ta ostatnia jest droższa od reszty i szczerze to nie wiem za co trzeba dopłacić !?

Najgorsze jest to że Nvidia planuje wypuścic na rynek coś nowego i nie wiadomo,może warto jeszcze chwilkę poczekać?

Z góry dzięki za wszelkie sugestie ;)

Link to post
Share on other sites

Jesli bedziesz kupowal, GTX 295 czy nowa generacje kart od nVidi, proponuje Evga,

Po rejestracji swojej karty na stonie www.evga.com, otrzymujesz gwarancje dozywotnia oraz mozesz wziazc udzial w programie SET-UP 90 days, (czasami jest to 120 dni)

Czyli w ciagu 3 miesiecy od zakupu swojej karty i po owej rejestracji mozesz wymienic (oczywiscie za doplata) obecna karte na model wyzszy.

Dodatkowo gdy kupujesz karte od Evga, dostajesz np pelna wersje 3D Marka, kupony na gry itd.

Wiec sie oplaca.

 

Oczywiscie na dzien dzisiejszy uwazam osobiscie ze zakup gtx295 jest srednio oplacalny.

Ale decyzja nalezy oczywiscie do CIEBIE. ;)

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi sie, ze obojętnie ktorego wybierzesz. Wszystkie (oprocz tych zwodowanych) są na referencyjnych plytkach pcb. Jedyne różnice, jakie mogą wynikac, to wyposazenie karty, okres gwarancyjny. Tutaj dobrze wypada EVGA, bo oferuje mozliwosc wydluzenia okresu gwarancyjnego.

 

Jak już będziesz kupował, to jednak koniecznie drugą rewizję. Jest chłodniejsza, a wentylator pracuje znacznie ciszej. Mialem i wiem co mówię :).

 

Co do wydajności, to nie ma co dyskutowac: zapewnia bardzo wysoką wydajnosc, nawet w 1920x1200 w max detalach i FSAA x4.

 

Kupowac, czy nie? Zalezy w jakiej cenie możesz tą kartę nabyc. Pamietaj o nadchodzącym Fermi oraz konkurencyjnym Radeonie HD 5870 i HD 5970.

Link to post
Share on other sites

pytał sie o nvidie;) widocznie ma powód;)

to jest choroba i podobno da się to leczyć ;):pajac::)
Hehe

Znowu sie w fanboya bawisz? o.o

 

Oczekiwac na fermi, ewentualnie myslec o jakims Radku. Nvidia nie ma nic nowego godnego uwagi w tym momencie i tak naprawde to placa sie od nich kupowac tylko i wylacznie wyzszy mainstream (GTX260/275). Pozostale karty to albo kanapki, albo kotlety z g92 :co:

Link to post
Share on other sites

"Oczekiwac na fermi, ewentualnie myslec o jakims Radku. Nvidia nie ma nic nowego godnego uwagi w tym momencie i tak naprawde to placa sie od nich kupowac tylko i wylacznie wyzszy mainstream (GTX260/275). Pozostale karty to albo kanapki, albo kotlety z g92 :/"

 

 

 

http://pclab.pl/news40618.html

 

Powodzenia w czekaniu na Fermi buahahhahaha :);)

Link to post
Share on other sites

Nowe GFy kiedys tam wyjda, i pewnie beda oferowac jakas dobra wydajnosc.

I będziesz musiał wziąć sobie jakiśtam kredyt, żeby ją kupić ;):pajac::)

 

:co:

z czego wróżysz? kula? fusy? ze stopy?

skąd wiesz ile będzie kosztowało to ustrojstwo i skąd wiesz czy będzie potrzebował kredytu. W każdym bądź razie sarkazm też z tego kiepski :]

Link to post
Share on other sites

mICh@eL, czytasz czy tylko patrzysz? czy ja coś napisałem,że przyszłe fermii będzie tanie? albo drogie? albo jakiekolwiek?

Ty nadal wróżysz...a ja zapytałem z czego... .

Jedyny sensowny komentarz jaki mógłbym do Ciebie zastosować do "muf do renki". :pajac:

Ile kosztuje GTX295 :co:

 

Skoro Fermi ma być od niego wydajniejsze, oraz od Radków HD5870, no to jego cena będzie nie mniejsza niż 2000zł ;)

 

:)

Link to post
Share on other sites

"muf do renki".

W radiu chlew mówili ze nowych dżiforców z farmy nie będzie bo wafli pękają.

Jednak kupię któregoś gtx295 z EVGA (może Asusa) single pcb.

Dlaczego nie radeon? Z tandetą mi się kojarzy.Całe życie mam GF. nawet ten pierwszy zaraz po rivie jeszcze na strychu się wala.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie radeon? Z tandetą mi się kojarzy.Całe życie mam GF. nawet ten pierwszy zaraz po rivie jeszcze na strychu się wala.

No właśnie w tym problem - nie miałeś jeszcze Radka, więc jak możesz wystawiać o nim opinię :);)
Link to post
Share on other sites

Jak ktoś kupuje high-end,cena nie jest tu priorytetem ale uzyskana wydajność. Wszystko zależy od tego do czego chcesz kupić to. Dopóki sam nie będziesz zarabiał nie pewnie tego nie zrozumiesz.

Dla mnie ta kara może i kosztować 4000, tylko muszę jej potrzebować - musi być warta swojej ceny.

Drugą sprawą w high-end jest jakość, a dopiero trzecia - cena.

Według takich kryteriów producenci wyceniają swoje najlepsze produkty.

 

I po co czepiasz się tego fermi, zostaw je w spokoju, wystarczy wspomnieć,że będzie. I między innymi dlatego słabo opłacalnym jest zakup GTX295, szczególnie na tle aktualnej konkurencji ATI.

 

Ale z drugiej strony. jeśli lubisz nVidie bardziej niż ATI, nie powinieneś płakać po kupnie tej karty, zwłaszcza jeśli nie zależy Ci na energooszczędnościowym kompie :).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...