Skocz do zawartości

Unitra Fonica PW-3015 vs. AKAI AT-M600 vs. wasza propozycja


Recommended Posts

lwses

totalne gowna wybrales na liscie propozycji wez cokolwiek i wpisz w  "swoje" audio-stereo

 

pioneery do modelu  400 wlacznie sa syfem graja i to wszystko co mozna powiedziec -tak samo jak ta "unitra"

 

 jak chce sie kupic pioneera to moze np sa3000 tanio znalesc bo te propozycje sa go**o warte

 

 

prpoponujesz dokladnie to co mowie zamienil stryjek siekierke na kijek no siekierke na siekierke -sam se zjedz po jabluszku

zreszta tez wezme na droge - koncze z tymi bzdurami mam nadzieje ze na stałe - zycz mi powodzenia i szerokiej drogi :P

 

ed

za 100 zl to mozna w ... pogrzebac

a jak koniecznie to i owszwm  znajde ale napewno nie z big klocow pseudo swietnych

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites

erazm to moze za 100 zl ty znajdziesz lepszy

 

Ja bym znalazł ale 2 tyle trzeba by dołożyć, że by go ożywić albo 4 razy tyle żeby ktoś go ożywił.

Link to post
Share on other sites

ale czego oczekujesz? za 100 ? to zaloz temat

 

moje doswiadzczenie mowi ze za 100 nie istnieje nic lepszego niz philips (sam wybierz modele i szukaj opinii- nie musi wygladac zajefajnie wrecz tragicznie nawet , jak bedzie mial znaczek w krzyzu hi-fi/high fidelity international to juz milo)  i nie dotyczy tylko za 100 nie istnieje od 100 do jakichs 400-500 mowiac nie istnieje mam na mysli nie warto dokladac takiej kwoty

i to jest moje doswiadczenie nie bede go argumentowal ani parametrami ani czymkolwiek

 

ps

a ja mowie co mi sie podoba ze nie warto wydawc 500 na wzmacniacz by zamienic siekierke na siekierke a wydac 600 na kolumny bo ten wzmacniacz gra wystarczajaco a wiecej sie uzyska ze zmainy kolum

dwa calkowicie rozne podejscia i nikt nikomu niczego nie udowodni to trzeba sobie samemu udowodnic

kupic -sprawdzic - sprzedac - zrobic odwrotnie - dojsc do wlasnych wnioskow

grunt nie umoczyc kasy  - " kupowac tanio sprzedawac drogo" bo inaczej eksperymenty szybko sie skoncza

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites

Zrobiłem sobie pare dni przerwy od internetu, a tu widze goraco sie zrobilo.

 

Co do sprzetu, to w sumie bardziej teoretyczny temat byl, ale byłem ciekaw, jak sie ma do innych w tej cenie.

 

Warto kupowac karte dzwiekowa do komputera? Czy przy codziennym uzytku przy dobrych MP3 czy FLAC'ach jest znacząca różnica, czy to tylko bajera?

Link to post
Share on other sites

W przypadku tego zestawu (obecnie posiadanego) zmiana głośników da wiele na +, niestety wyciągnie też wady wzmacniacza.

 

Co do jego mocy nie przejmowałbym się.

Link to post
Share on other sites

A zdradz przy okazji jeszcze rąbek tajemnicy w jaki sposób chciałeś
go
ożywić

Ja
bym znalazł ale 2 tyle trzeba by dołożyć, że by go ożywić


,pisząc potem

Co do jego mocy nie przejmowałbym się.

:?:

-odnośnie mocy już pisaliśmy :) chyba nie miałeś zamiar robić mu tuning :roll:

 

 

W
przypadku tego zestawu (obecnie posiadanego) zmiana głośników da wiele
na +, niestety wyciągnie też wady wzmacniacza. Co do jego mocy nie
przejmowałbym się.

 

Twój tok myślenia z erazm2 mnie rozwala :D wy już sami nie wiecie co pisać :rotfl: 
przeczytajcie własne  posty a ty swój tutaj,zastanów się nad tym
jeszcze raz,zdecyduj i połącz to w całość by miało sens wykluczając
jedno znich głośniki albo wzmacniacz.Bo w takim razie po ciulka chcecie
wymieniać na lepsze głosniki skoro wyciągnie wady wzmacniacza :sciana::majty:

 

Lukson to nie jest sprzęt plastikowy Logitecha którą zajmujesz się na codzień

 


a sjekjejke nie warto już cytować  :x  bo cierpi na słowotok. :wariat:

 

 

 

Zrobiłem sobie pare dni przerwy od internetu, a tu widze goraco sie zrobilo.

 

Co do sprzetu, to w sumie bardziej teoretyczny temat byl, ale byłem ciekaw, jak sie ma do innych w tej cenie.

 

Warto
kupowac karte dzwiekowa do komputera? Czy przy codziennym uzytku przy
dobrych MP3 czy FLAC'ach jest znacząca różnica, czy to tylko bajera?

 

Ma sie do innych w tej cenie tyle,że kładą twoją unitre.

Wszystkie są po 200zł wejdz na allegro i sprawdz.

Jeden tam jest nawet z pilotem,w sam raz na twoją kieszeń jak nie chcesz wydać więcej.

http://www.hifi-pictures.net/amplifiers-home/Sony%20TA-F417R/amp.htm
http://allegro.pl/czarny-wzmacniacz-stereo-sony-ta-f220-zlocone-wej-i2979994445.html
http://www.hifi-pictures.net/amplifiers-home/Sony%20TA-F420/amp.htm
http://allegro.pl/wzmacniacz-sony-f-235r-stan-bardzo-dobry-pilot-i3002632841.html
http://allegro.pl/sony-ta-f319r-mega-mocny-klocek-japan-i2999470364.html

Możesz Z biegiem czasu zmienić głośniki,kupić karte dzwiękową i cudować ale dobra podstawa jest a unitra do utylizacji,chyba że części potrzebujesz do pralki.

A jak byś miał chęć dołożyć to już za 400zł można wychaczyć esprita.


 

Edytowane przez lwses
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@lwses

 

Pisząc, że bym ożywiła miałem na myśli jakiś szrot z kategorii "uszkodzone" na lolegro bądź giełdzie. Do 100 zł znalazłbym wzmacniacz ale wydałbym drugie tyle na części żeby go uruchomić.

 

Ten wzmacniacz (PW3015) ma "niby" 15W na kanał ale w rzeczywistości moc jest trochę wyższa niż fabryka podaje bo w zależności od egzemplarza może być to nawet do 20-25W na kanał + do tego zmiana napięcia zasilającego. Oryginalnie był zaprojektowany na 220V.

 

Zmieniając Space'86 na coś innego usłyszy różnicę w jakości dźwięku. Niestety głośniki o większej skuteczności mogą wyłapać wady przedwzmacniacza - szum.

 

Co do mocy, to taniej jest kupić mocne kolumny i słabszy wzmacniacz do nich niż mocny wzmacniacz i jeszcze mocniejsze kolumny ale ten temat już przerabialiśmy i nie doszliśmy z tym do porozumienia :P

 

Poza tym nie ma nic innego niż "tylko" Sony? Z pominięciem Technicsa ofc.

Link to post
Share on other sites

 

 

Co do mocy, to taniej jest kupić mocne kolumny i słabszy wzmacniacz do nich niż mocny wzmacniacz i jeszcze mocniejsze kolumny ale ten temat już przerabialiśmy i nie doszliśmy z tym do porozumienia :P

To było takie proste  :]  ale na siłe cię przekonywać nie mam zamiar. 8)

Edytowane przez lwses
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...