Skocz do zawartości

(Wirus) Biały ekran po załadowaniu


Recommended Posts

Dobry, chwyciłem jakiegoś wirusa

http://forum.benchmark.pl/topic/59119-wirus-bialy-ekran-po-zaladowaniu/

Dokładnie tego z tym, że w przeciwieństwie do nich, ja nie mam ani ułamka sekundy, żeby cokolwiek włączyć i 'przechytrzyć' biały ekran, a co najgorsze gdy próbuje wejść w tryb awaryjny to ten po zalogowaniu resetuje mi komputer.

Dodam, że od dłuższego czasu gdy włączam komputer to mi wyskakuje, że tam jakiegoś .dll nie mam, a nie chciało mi się do teraz z tym bawić więc nadal wyskakuje na białym ekranie i jak dałem alt+tab to zauważyłem, że mam coś uruchomione jeszcze i to ten właśnie wirus z przypadkowym ciągiem liter 'yjdgwef' i nie wiem jak to wywalić.

Win7 więc mogę za pomocom ctrl alt i del wejść do tego menu gdzie mogę zmienić hasło do komputera, wylogować się, przełączyć użytkownika etc.

Jak mam ten biały ekran to normalnie jest na nim myszka.

Z góry dzięki za pomoc :)

 

EDIT: Tryb awaryjny z wierszem poleceń się uruchamia, więc tam można szukać rozwiązania problemu

 

EDIT 2: Przed zalogowaniem pojawia mi się komunikat, z którego mogę dostać się do Firefoxa i pobrałem program z tamtego tematu i dałem jednorazowe skanowanie, ale zanim on kończy skanować to komputer loguje mnie automatycznie i on skanuje w tle jak ja mam biały ekran i teraz nie mam tam jak dać dalej

 

EDIT 3: Jak już włączyłem przeglądarke przed zalogowaniem jeszcze to dałem szybkie skanowanie i wywaliłem go, wsio działa. Temat do wywalenia :)

Edytowane przez Ramboski
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...