Skocz do zawartości

Jaka Karta Graficzna


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez chudyzam,

Recommended Posts

Witam, chciał bym abyście wygłosili swoją opinię na temat zakupu nowej karty graficznej do mojego PC.

Parametry: 

 OS: Win7 64bit Ult
-Intel Core 2 Duo E4600 2.4 Ghz
-4,0 GB Ram DDR3
-GeForce 8400 GS
-350 W Codegen

Komputer służy do grania jak i pracy biurowej tak więc, prosił bym o wybór karty która, pociągnie chociaż gry na średnich detalach a cena nie przekraczała 230 zł. Z góry dziękuje za opinie :)

Link to post
Share on other sites

A za ile ten radek?



Wasza teoria o zielonych i C2D jest troszkę lewa...

Za czasów kiedy królował 8800GT oraz każdy chciał mieć C2D szczególnie z serii e8x00 powinny wydajniejsze być radosławy, jednak było inaczej. Narzut na procesor można odczuć w od serii 4x0, wcześniejszych GeForce'ów to nie dotyczy.

Jeśli chcesz wydać 200zł to szukaj HD5770, 4850 możesz brać za 150zł, nie więcej.

Link to post
Share on other sites

"fachofcy" ci głupot z tymi sterownikami napisali , że sie normalnie uśmiałem - owszem, problem jest ze sterownikami, ale tylko poczynając od fermi w górę (czyli od gtx460) i dotyczy tylko win vista/7/8 - pod xp nie ma tego problemu - możesz śmiało kupić gts250, na pewno będzie lepszy od hd4850, który to nie ma wsparcia sterowników od ponad roku (byś musiał siedzieć na 11.11 z listopada 2011 roku, żeby było w miarę wydajnie)

Link to post
Share on other sites

Problem tyczy się kart Geforce ogólnie a nie konkretniej serii.

 

EDIT:
Tak patrzę na allegro i 5770 faktycznie można wyrwać za 200-230 zł - więc powinieneś zdecydowanie atakować tą kartę właśnie - GTS250 i GTX8800 nie mają z nią nic do powiedzenia :)

Edytowane przez chudyzam
Link to post
Share on other sites

chudyzam, problem narzutu sterowników na procesor (szczególnie 2 rdzeniowe starszej generacji - s775, AM2, AM2+ i am3) tyczy sie jak napisałem, sterowników od fermi w górę - jak nie masz na ten temat pojęcia, to sobie poczytaj, a nie wprowadzasz ludzi w błąd - starsze karty łącznie z całą serią gtx2xx pracują normalnie w połączeniu z dwoma jajkami obojętnie na jakim systemie

Link to post
Share on other sites
Problem tyczy się kart Geforce ogólnie a nie konkretniej serii.

 

EDIT:

Tak patrzę na allegro i 5770 faktycznie można wyrwać za 200-230 zł - więc powinieneś zdecydowanie atakować tą kartę właśnie - GTS250 i GTX8800 nie mają z nią nic do powiedzenia :)

W radkach nie było problemu ze sterami?? jakoś ja pamiętam co innego, poza tym do dnia dzisiejszego używam 8800 i nigdy nie miałem żadnych problemów to raz, dwa wydaje mi się że na tym forum powinno się doradzać a nie siać propagandę, po trzecie trzeba mieć jeszcze jakieś pojęcie na temat którego się pisze. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...