Skocz do zawartości

MEGA DYLEMAT - FX 8350 do grania i nie tylko :)


Recommended Posts

Ostatnio jak sprawdzałem to Vishera dostawała po tyłku od i5.  FX moim zdaniem jest bardziej przyszłościowy, w końcu to 8 rdzeni a jeśli ostatnie przecieki okażą się prawdziwe, gry będą tym razem zoptymalizowane pod amd.

Do autora tematu: jak cię zainteresowała platforma od AMD to zobacz jak to wszystko chodzi, może to zasługa nowych sterowników które naprawiły FX. Sam bym spróbował ale niestety fundusze nie pozwalają, o pobór prądu bym się nie martwił skoro grasz 3 godziny tygodniowo, różnica w tym wypadku będzie marginalna a jeśli złapiesz okazję przy kupnie nowego zestawu to i możesz dobrze na tym wyjść- Powodzenia.

Link to post
Share on other sites

co do skyrima to potwierdzam jak wejdziesz do wichrowego tronu albo gdzies w lokacje w ktorej sypie snieg to fps potrafi dramatycznie spasc do 20 fps kl/s w przypadku mojego konfigu



dzis sprawdze jak procek sie bedzie spisywal na starcraft 2. Moja opinia o fxach jest taka ze to przyzwointy procesor ogolnego uzytkowania ale potrafi zadziwic swoja nieporadnoscia  w grach.

Link to post
Share on other sites

Jak nie mam pieniędzy , to nie jestem taki ciekaw żeby kupić Intela, autor sam koledze składał, potestował i doznał szoku że mu się w głowie nie mieści. Przy okazji pamiętam Buldozery, ile teraz ludzi zostało na płytach AM3+. Czemu nie miałby chodzić  :]  to nie jest ARMa czy jakiś Opteron.  ^^

Edytowane przez vertexe
Link to post
Share on other sites
Ja tu się dołączam do wuja-jeśli masz pieniądze i jesteś ciekaw jak ten FX sobie poradzi, to możesz go kupić i przy okazji pokazać nam, jak to wszystko chodzi:))

Powiem to w ten sposób. Nie mam aż tak dużo gotówki żeby kupować dla samego fanu. Ten komp ma spełniać konkretne role, które wymieniłem na wstępie. niestety widze, że tylko dwie osoby tutaj mają wieksze doświadczenie z tymi procesorami i jak narazie nie zachęcają mnie do kupna :P

Link to post
Share on other sites
Nie wstawiaj tabelki. włącz Hiperturbo, czerwonym przyciskiem na Megakarcie HD 7990 2XT.   :] ma za******y Hiperled Bios..

 

Test karty graficznej Vertex3D HD7990 http://forum.benchmark.pl/topic/72523-test-karty-graficznej-vertex3d-hd7990/?do=findComment&comment=836167

co ty wąchałeś??

 

za to spamowanie i gadanie od rzeczy powinieneś dostać warna

Link to post
Share on other sites
gsheperd. wiem że testowałeś i wiemy o tym. zdaje sobie sprawę ale chciałbym zapytać ciebie ile FX ma wątków w stosunku do Intela.

 

Przetestowałbym dual GPU HD 7990 2XT - FX-8350 niż to ma w stosunku do jednego wątka i7 , myślę że wielowątkowy FX powinien podnieść wydajność. Może nadal takie karty wskazują zapewnie słabą wydajność na rdzeniu FXa. Muszę to kiedyś wypróbować. 

 

Na rynku AMD już produkuje sporo nowych kart lepszych, niż było rok temu..nie ma co się dziwić.

Wybacz ale nie wiem co napisałeś. To jakiś bełkot.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...